Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /strony_www/nowy-aqua/wp-content/plugins/ad-inserter/ad-inserter.php on line 4705

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /strony_www/nowy-aqua/wp-content/plugins/ad-inserter/ad-inserter.php on line 4712

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /strony_www/nowy-aqua/wp-content/plugins/ad-inserter/ad-inserter.php on line 4719
Gdzie kupić bilety online - Arkonka Szczecin? - AQUApark Szczecin

Bilety online na Arkonka Szczecin oraz inne kąpieliska możesz kupić w aplikacji Mobilna Karta Miejska. Jest ona dostępna w Google Play Store i na urządzenia z systemem iOS. Aplikacja została stworzona dla mieszkańców i turystów a więc do jej uruchomienia konieczna jest jedynie rejestracja konta.

Mobilna Karta Miejska pozwala mieszkańcom i turystom na odkrywanie Szczecina, korzystanie z różnego rodzaju zniżek ale przede wszystkim zakup biletów online. W aplikacji kupisz m.in.

  • bilety Arkonka Szczecin
  • bilety Głębokie Szczecin
  • bilety Dziewoklicz Szczecin
  • bilety Dąbie Szczecin

Ponadto masz możliwość opłacenia biletów postojowych na parkingach miejskich oraz zakup biletów komunikacji miejskiej.

Korzystanie z aplikacji to łatwy sposób aby kupić bilety online Arkonka Szczecin a w przyszłości także bilety aquapark Szczecin – Fabryka wody.

Rejestracja konta w aplikacji wymaga podania adresu e-mail, numeru Pesel, wykonania zdjęcia twarzy oraz podania numeru telefonu. Z kolei płatność wykonasz za pomocą systemu Płatności24 oraz BLIK.

Szczegółowe informacje dot. obsługi aplikacji mobilnej oraz zakupu biletów online na Arkonkę znajdziesz na stronie ZDITM – przeczytaj więcej.