Suchen Sie einen Billardclub in Stettin? Sie sind an der richtigen Stelle. Nachfolgend finden Sie einige Orte, die Sie besuchen sollten, wenn Sie Billard oder Snooker spielen möchten. Sehen Sie, wie viel eine Stunde in den Billardclubs von Stettin kostet und welche zusätzlichen Attraktionen auf Sie warten.

Kluby bilardowe:

Ponadto stoły bilardowe znajdziesz w:

  • Pub OK (Zielonogórska 34A)
  • Mabo B Zone Club (Wielecka 2, Mierzyn)
  • VR Planet (Bohaterów Warszawy 42)
  • Centrum Żeglarskie (Przestrzenna)

Nie zapomnijmy także o bilardzie w Gryfinie:

MK Bowling Galaxy Szczecin, kręgielnia i bilard

Kręgielnia w Centrum Handlowym galaxy należy do jednej z najpopularniejszych w mieście. Pisaliśmy o niej na osobnej stronie: kręgielnia Szczecin. Na obiekcie znajduje się, uwaga!, 14 profesjonalnych torów do kręgli, 19 stołów do bilarda, 4 urządzenia do gry w lotki i ponad 40 automatów z grami.

Wśród 19 stołów zjadują się m.in. 4 stoły duże oraz stół do snookera.

Zastanawiasz się jak dojechać na bilard w Galaxy? Gdzie jest CH Galaxy? To galeria handlowa w centrum Szczecina, dojedziesz tu z każdej strony komunikacją miejską, tramwajami i autobusami. Skorzystaj z JakDojade Szczecin lub zamów Bolt Szczecin, Uber Szczecin czy Taxi Szczecin.

Ile kosztuje bilard w Galaxy?

Dodatkowe informacje znajdziecie na stronie: https://www.mkbowling.pl/cennik-szczecin

Cennik dzieli się na duży i mały stół.

  • Za mały stół zapłacimy 16 zł, chyba że gramy w piątek lub sobotę po 16, wtedy 18 zł
  • Za duży stół zapłacimy 20 zł, a w piątki i soboty po 16 – 24 zł.

Klub Bilardowy Maxton

Klub bilardowy Maxton znajduje się na ul. Szerokiej 63 w Szczecinie. Znajduje się tu 6 profesjonalnych stołów do pool bilarda 9 ft, profesjonalny stół do snookera 12 ft, lotki, bar. Nie dajcie się zwieść, z zewnątrz klub wygląda naprawdę niepozornie, ale w środku czeka na was wspaniała zabawa.

Ile kosztuje bilard w klubie Maxton?

1h gry w bilard kosztuje 20 zł, w snookera zagracie w cenie 22 zł za 1h.

Olimpic Bilard Klub

Chyba nie trzeba nikomu przedstawiać tego miejsca. Olimpic Bilard Klub to najstarsza miejscówka w Szczecinie. Znajduje się przy ul. Jagielońskiej i można tu dojechać 3 tramwajami.

Możesz tutaj przyjść z wielu powodów, posiedzieć i porozmawiać, napić się piwa czy drinka, albo przyjść i pograć w bilarda.

W klubie znajduje się aż 25 stołów do bilarda, nie ma stołó do snookera.

Ile kosztuje gra w bilarda w Olimpic Klub?

Piątek i sobotę od 13.00 do 17.00 – 20zł godzina

Piątek i sobotę od 17.00 do 2.00 – 25zł godzina

Jest też promocja, niedziela wtorek środa czwartek płacisz za godzinę grasz dwie!

Klub Freeball

Klub Freeball znajduje się na ul. Struga przy Outlet Park. To popularna miejscówka i w zasadzie jedyna na prawobrzeżu, gdzie pogracie w bilarda. Freeball oferuje grę w bilarda i snookera. Posiada 9 stołów bilardowych, 2 snookerowe, 2 stanowiska do darta, stoły do organizacji turniejów pokerowych oraz dobrze zaopatrzony bar.

Ile kosztuje gra w bilard w FreeBall?

Ceny gry zaczynają się od 10 zł za godzinę, to tzw. tanie środy i niedziele. Dotyczy to ceny gry w bilarda. W poniedziałek, wtorek i czwartek zapłacicie 20 zł za bilard, a w piątek i sobotę 22 zł. Cena dotyczy jednej godziny gry.

Snooker kosztuje 24 zł za godzinę i cena obowiązuje cały tydzień. Dodatkowe informacje znajdziecie na: http://www.freeball.szczecin.pl/cennik/

CW Laguna, klub Brodway Gryfino, bilard

CW Laguna wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem, to w końcu najbliżej położony Szczecina Aquapark, który pewnie niedługo utraci bardzo wielu klientów, przez powstający Aquapark Szczecin. Zanim to się stanie warto odwiedzić to miejsce, oczywiście aby pobawić się w wodzie, a także zjeść smacznego Burgera lub Pizzę, oraz zagrać w kręgle i bilarda.

Broadway Club to bardzo ciekawe miejsce, chociażby ze względu na bogate menu, zawierające napoje alkoholowe i bezalkoholowe oraz ciepłe i zimne przekąski.

Co ważne, do zabawy na torze do kręgli czy drinka możemy zamówić tutaj kawałki kurczaka, n. Stripsy, Hot Wingsy czy mieszankę jednego i drugiego, a także frytki belgijskie.

Tory do kręgli i stoły do bilarda podlegają rezerwacji. Dodatkowe informacje znajdziecie na stronie: https://www.broadway-club.com/

Ile kosztuje bilard Gryfino?

Za wynajęcie stołu do bilarda lub snookera zapłacimy odpowiednio 24 zł od poniedziałku do czwartku oraz 29 zł od piątku do niedzieli i w święta.