Шукаєте більярдний клуб у Щецині? Ви прийшли в потрібне місце. Нижче наведено кілька місць, які варто відвідати, якщо ви хочете пограти в більярд або снукер. Подивіться, скільки коштує година в більярдних клубах Щецина та які додаткові атракціони чекають на вас.

Kluby bilardowe:

Ponadto stoły bilardowe znajdziesz w:

  • Pub OK (Zielonogórska 34A)
  • Mabo B Zone Club (Wielecka 2, Mierzyn)
  • VR Planet (Bohaterów Warszawy 42)
  • Centrum Żeglarskie (Przestrzenna)

Nie zapomnijmy także o bilardzie w Gryfinie:

MK Bowling Galaxy Szczecin, kręgielnia i bilard

Kręgielnia w Centrum Handlowym galaxy należy do jednej z najpopularniejszych w mieście. Pisaliśmy o niej na osobnej stronie: kręgielnia Szczecin. Na obiekcie znajduje się, uwaga!, 14 profesjonalnych torów do kręgli, 19 stołów do bilarda, 4 urządzenia do gry w lotki i ponad 40 automatów z grami.

Wśród 19 stołów zjadują się m.in. 4 stoły duże oraz stół do snookera.

Zastanawiasz się jak dojechać na bilard w Galaxy? Gdzie jest CH Galaxy? To galeria handlowa w centrum Szczecina, dojedziesz tu z każdej strony komunikacją miejską, tramwajami i autobusami. Skorzystaj z JakDojade Szczecin lub zamów Bolt Szczecin, Uber Szczecin czy Taxi Szczecin.

Ile kosztuje bilard w Galaxy?

Dodatkowe informacje znajdziecie na stronie: https://www.mkbowling.pl/cennik-szczecin

Cennik dzieli się na duży i mały stół.

  • Za mały stół zapłacimy 16 zł, chyba że gramy w piątek lub sobotę po 16, wtedy 18 zł
  • Za duży stół zapłacimy 20 zł, a w piątki i soboty po 16 – 24 zł.

Klub Bilardowy Maxton

Klub bilardowy Maxton znajduje się na ul. Szerokiej 63 w Szczecinie. Znajduje się tu 6 profesjonalnych stołów do pool bilarda 9 ft, profesjonalny stół do snookera 12 ft, lotki, bar. Nie dajcie się zwieść, z zewnątrz klub wygląda naprawdę niepozornie, ale w środku czeka na was wspaniała zabawa.

Ile kosztuje bilard w klubie Maxton?

1h gry w bilard kosztuje 20 zł, w snookera zagracie w cenie 22 zł za 1h.

Olimpic Bilard Klub

Chyba nie trzeba nikomu przedstawiać tego miejsca. Olimpic Bilard Klub to najstarsza miejscówka w Szczecinie. Znajduje się przy ul. Jagielońskiej i można tu dojechać 3 tramwajami.

Możesz tutaj przyjść z wielu powodów, posiedzieć i porozmawiać, napić się piwa czy drinka, albo przyjść i pograć w bilarda.

W klubie znajduje się aż 25 stołów do bilarda, nie ma stołó do snookera.

Ile kosztuje gra w bilarda w Olimpic Klub?

Piątek i sobotę od 13.00 do 17.00 – 20zł godzina

Piątek i sobotę od 17.00 do 2.00 – 25zł godzina

Jest też promocja, niedziela wtorek środa czwartek płacisz za godzinę grasz dwie!

Klub Freeball

Klub Freeball znajduje się na ul. Struga przy Outlet Park. To popularna miejscówka i w zasadzie jedyna na prawobrzeżu, gdzie pogracie w bilarda. Freeball oferuje grę w bilarda i snookera. Posiada 9 stołów bilardowych, 2 snookerowe, 2 stanowiska do darta, stoły do organizacji turniejów pokerowych oraz dobrze zaopatrzony bar.

Ile kosztuje gra w bilard w FreeBall?

Ceny gry zaczynają się od 10 zł za godzinę, to tzw. tanie środy i niedziele. Dotyczy to ceny gry w bilarda. W poniedziałek, wtorek i czwartek zapłacicie 20 zł za bilard, a w piątek i sobotę 22 zł. Cena dotyczy jednej godziny gry.

Snooker kosztuje 24 zł za godzinę i cena obowiązuje cały tydzień. Dodatkowe informacje znajdziecie na: http://www.freeball.szczecin.pl/cennik/

CW Laguna, klub Brodway Gryfino, bilard

CW Laguna wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem, to w końcu najbliżej położony Szczecina Aquapark, który pewnie niedługo utraci bardzo wielu klientów, przez powstający Aquapark Szczecin. Zanim to się stanie warto odwiedzić to miejsce, oczywiście aby pobawić się w wodzie, a także zjeść smacznego Burgera lub Pizzę, oraz zagrać w kręgle i bilarda.

Broadway Club to bardzo ciekawe miejsce, chociażby ze względu na bogate menu, zawierające napoje alkoholowe i bezalkoholowe oraz ciepłe i zimne przekąski.

Co ważne, do zabawy na torze do kręgli czy drinka możemy zamówić tutaj kawałki kurczaka, n. Stripsy, Hot Wingsy czy mieszankę jednego i drugiego, a także frytki belgijskie.

Tory do kręgli i stoły do bilarda podlegają rezerwacji. Dodatkowe informacje znajdziecie na stronie: https://www.broadway-club.com/

Ile kosztuje bilard Gryfino?

Za wynajęcie stołu do bilarda lub snookera zapłacimy odpowiednio 24 zł od poniedziałku do czwartku oraz 29 zł od piątku do niedzieli i w święta.