Możesz kupić bilety na kąpielisko Arkonka w kasie obiektu na ul. Arkońskiej przed wejściem na obiekt basenowo-rekreacyjny. Istnieje także możliwość zakupu biletów online i wejścia dedykowanym przejściem dla osób z elektronicznym biletem na Arkonkę.

Bilety na Arkonkę online możesz zakupić za pomocą mobilnej aplikacji – Mobilna Karta Miejska Szczecin. MKMS to aplikacja stworzona dla mieszkańców a także turystów.

Mobilna Karta Miejska Szczecin – sprawdź w Google Play Store i pobierz na urządzenie mobilne. Dostępna jest także wersja na urządzenia z iOS.

Mobilna Karta Miejska Szczecin umożliwia zakup m.in. biletów komunikacji miejskiej, biletów wjazdu na Cmentarz Centralny, na Arkonkę. Możesz także wnosić opłaty parkingowe a nawet płacić za bilety kolei regionalnej.


Ważne! Do uruchomienia aplikacji niezbędne jest posiadanie konta, w tym celu dokonaj rejestracji bezpośrednio za pomocą aplikacji mobilnej. Do ukończenia rejestracji potrzebne będzie podanie numeru telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL oraz wykonanie zdjęcia twarzy.

Rejestracja przebiega płynnie a dostępne opcje znacząco ułatwiają dokonywanie zakupów. Za wszystkie płatne usługi, np. Arkonka bilety online możesz zapłacić kartą płatniczą lub za pomocą systemu Płatności24 wspierającego także płatność BLIK.

Liczba biletów online na Arkonkę może być limitowana każdego dnia. Jeśli nie ma możliwości zakupu biletu na określony dzień, skorzystaj z kasy znajdującej się przy wejściu na kąpielisko.

Szczegółowe informacje dot. obsługi aplikacji mobilnej oraz zakupu biletów online na Arkonkę znajdziesz na stronie ZDITM – przeczytaj więcej.