W Szczecinie znajdują się dwie nowoczesne kręgielnie. Jedna z nich zlokalizowana jest w Centrum Szczecina, druga na Prawobrzeżu. Warto także pamiętać, że kolejna kręgielnia znajduje się także w Gryfinie w CW Laguna, a już niedługo zostanie otwarta kręgielnia w Aquapark Szczecin. Dowiedz się więcej, gdzie jest kręgielnia w Szczecinie, ile kosztuje gra w kręgle.

Kręgielnia Szczecin centrum Galaxy

Kręgielnia w Galaxy MK BOWLING to bez wątpienia jedno z najfajniejszych miejsc na rozrywkowej mapie Szczecina. Na obiekcie, mieszczącym się na terenie centrum handlowego Galaxy, znajduje się 14 profesjonalnych torów do kręgli, 19 stołów do bilarda, 4 urządzenia do gry w lotki i ponad 40 automatów z grami.

Przy kręgielni działa bar oraz restauracja Labija, gdzie zjemy wyśmienitą pizzę wypalaną w piecu, a tuż za ścianą znajduje się strefa gastronomiczna centrum handlowego i kino Miltikino.

Cennik kręgielnia Galaxy

Cennik kręgielnia Galaxy uzależniony jest od dnia tygodnia i godziny.

KręglePn – CzPtSoNd i św.
do 16:0079zł109zł109zł109zł
po 16:0089zł119zł119zł109zł
Cennik ze strony: https://www.mkbowling.pl/cennik-szczecin

Do ceny należy doliczyć 3 zł za wynajęcie obuwia i 1,5 za parę skarpetek jednorazowych, jeśli nie posiadasz własnych skarpet.

Jak dojechać kręgielnia Galaxy?

Centrum handlowe Galaxy znajduje się w centrum Szczecina przy placu Rodła. Zatrzymuje się tu większość autobusów i tramwajów. Ze względu na trwający remont placu Rodła, liczba środków transportu jest nieco ograniczona. Dojedziesz tutaj obecnie tylko autobusami 58, 59, 68, 86, 107 i B oraz C. Od strony filharmonii dodatkowo 70 i 90 oraz tramwajami 2, 5, 6 i 11.

Kręgielnia Szczecin Prawobrzeże, Centrum Tenisowe

Szczecińskie Centrum Tenisowe mieszczące się przy ulicy Dąbskiej, to przede wszystkim hale do gry w tenisa. Jednak znajduje się tutaj także kręgielnia z 4 torami do gry w kręgle. Poza tym jest także Bar, w którym podawany jest alkohol.

Oferta Szczecińskiego Centrum Tenisowego przewiduje także organizowanie urodzin dla dzieci.

Cennik kręgielnia Szczecińskie Centrum Tenisowe:

Cennik wynajęcia torów (informacja ze strony sct.org.pl). Kręgielnia Szczecin Dąbska Cennik:

Od poniedziałku do czwartku:

 • od  7:00 do 16:00 – 70zł/godz
 • od 16:00 do 23:00 – 90zł/godz

Piątki, soboty,niedziele,święta:

 • od  7:00 do 16:00 – 80zł/godz
 • od 16:00 do 23:00 – 100zł/godz`

Jak dojechać kręgielnia Szczecin Prawobrzeże?

Do Szczecińskiego Centrum Tenisowego możesz dojechać autobusami linii 54 oraz 84, oraz zatrzymującym się przy Rondzie Reagana 65, 66 77 i 79.

Kręgielnia Gryfino

Kręgielnia Gryfino zlokalizowana jest w Aquapark Gryfino Laguna. Broadway Club to cieszące się ogromną popularnością miejsce w Gryfinie. Dostępne są tutaj dwa profesjonalne tory do kręgli, a także stoły do bilarda i snookera. Ponadto w barze możemy zamówić świetne alkohole, drinki i przekąsić kurczaka z frytkami. Kręgielnia znajduje się na piętrze, a na parterze znajdziesz również restauracje ze znakomitymi burgerami oraz pizzą.

Cennik kręgielnia Gryfino

Wynajęcie toru od poniedziałku do czwartku kosztuje 59 zł za 1 godzinę. W weekend, od piątku do niedzieli, wynajęcie toru na godzinę kosztuje 89 zł. Warto pamiętać, że do ceny należy doliczyć 2 zł za wynajęcie 1 pary obuwia. Rezerwacje można wykonać online na stronie kręgielni: https://www.broadway-club.com/bowling

Jak dojechać kręgielnia Gryfino?

Jeśli mieszkasz w Gryfinie warto wybrać się pieszo na spacer, ale przy Aquapark Laguna Gryfino znajduje si.ę ogromny parking.

Na terenie gminy Gryfino kursują autobusy komunikacji aglomeracyjnej, miejskiej, podmiejskiej i sezonowej, obsługiwane przez Przedsiębiorstwo PKS w Szczecinie na trasach:

 • linia nr 1 i 1A (aglomeracyjne)
  Szczecin – Gryfino – Szczecin;
  Szczecin – Gryfino – Dolna Odra – Szczecin
 • linia nr 2 i 2A (miejskie)
  Gryfino – Dolna Odra – Gryfino;

Rozkład jazdy dostępny jest na stronie miasta: kliknij tutaj.

Ze Szczecina możesz dojechać jednym z ww. autobusów, które kursują z okolic Dworca Głównego. Możesz też wybrać dojazd pociągiem.

Kręgielnia Aquapark Szczecin Fabryka Wody

Kręgielnia w Aquapark Fabryka Wody Szczecin nie jest jeszcze oddana do użytku. Najpewniej stanie się to wraz z uruchomieniem inwestycji dla odwiedzających. Informacje o kręgielni pochodzą z oficjalnych informacji zarządcy obiektu, który szuka najemców powierzchni usługowych i oczekuje uruchomienia kręgielni, a także ścianki wspinaczkowej.

Obserwuj strony Aquapark Szczecin, aby dowiedzieć się więcej o otwarciu Fabryki Wody w Szczecinie