Aquapark Szczecin – Fabryka wody, to inwestycja, która jest w trakcie realizacji. Najprawdopodobniej zostanie otwarta pod koniec 2022 roku lub na początku 2023. Ceny biletów Aquapark Szczecin Fabryka Wody nie zostały jeszcze ustalone, ale patrząc na inne aquaparki, wszyscy oferują zróżnicowane atrakcje w bardzo zbliżonej cenie. Nie spodziewałbym się tutaj rewolucji, ani też czegokolwiek, co nas negatywnie zaskoczy.

Ceny biletów mogą jednak różnić się, ze względu na fakt, że Aquapark w Szczecinie będzie pełnił nie tylko funkcję rekreacyjną, ale także edukacyjną. Możliwe, że te dodatkowe strefy będą płatne osobno i będzie można na nich przebywać bez wchodzenia na baseny, to raczej pewne i logiczne.

Zastanawiasz się jak dojechać do Fabryki Wody – szczecińskiego Aquaparku? Na chwilę obecną nie posiadamy informacji, które wskazywałby, że do Aquaparku będzie kursował jakiś specjalny autobus, dlatego dojazd możesz zaplanować na podstawie rozkładu jazdy ZDITM, z aplikacją Jak Dojadę Szczecin lub po prosu w dowolnym momencie skorzystać z Taxi Szczecin, Uber Szczecin lub Bolt Szczecin. Z pewnością pod parkiem wodnym będzie także parking.

Obserwuj: