Na tej stronie znajdziesz niezbędne informacje dot. dojazdu do Aquapark Szczecin Fabryka Wody. Uwzględniliśmy zarówno komunikację miejską, jak również dojazd samochodem i pociągiem. Dowiedz się więcej, gdzie jest Aquapark Szczecin i jak dojechać do Aquapark Szczecin.

Gdzie jest Fabryka Wody – Aquapark Szczecin?

Aquapark Szczecin zlokalizowany jest u zbiegu ulic Szczanieckiej i 1 Maja w Szczecinie

Jak dojechać do Fabryka Wody z Dworca Głównego?

Wysiadając z pociągu mamy dwie możliwości dostania się do środków komunikacji miejskiej. Wyjść na ul. Krzysztofa Kolumba przy rzece Odra (na dół) lub wyjść na ul. Owocową (na górę). W zależności gdzie pójdziemy, czeka na nas inny transport.

Z ulicy Owocowej odjedziemy autobusem 87 lub 90, aby przesiąść się na Placu Żołnierza Polskiego w autobus 58, 59, 68, 101, 107. Dojedziemy nim prawie na skrzyżowanie Emili Szczanieckiej / 1 Maja pod sam Aquapark Szczecin.

Z ulicy Krzysztofa Kolumba z kolei możemy odjechać autobusem 806, aby następnie także na Placu Żołnierza Polskiego przesiąść się w 58, 59, 68, 101, 107.

  • Ważne! Rozkład jazdy jest tymczasowy, ze względu na trwający remont ul. Kolumba, a przez to i nieczynne linie tramwajowe.

Dojazd TAXI Szczecin nie powinien nas kosztować więcej jak 12-15 zł. To około 3,5 km z Dworca Głównego. Kierowca może wybrać inną trasę ze względu na duże natężenie ruchu, ale i tak odległość będzie podobna.

Sprawdź także:

Do planowania trasy dojazdu polecamy korzystać z serwisu jakdojade.pl – kliknij tutaj, aby przejść do planu trasy, jako punkt docelowy wprowadź przystanek Aquapark Szczecin.

Jak dojechać do Aquapark Szczecin od strony Prawobrzeża?

Jakie autobusy i tramwaje dojeżdzają do Fabryki Wody?

Gdzie zaparkować samochód pod Aquapark Szczecin?