Kąpielisko Głębokie zlokalizowane jest nad jeziorem Głębokie znajdującym się w północno-zachodniej części Szczecina przy drodze dojazdowej do Polic. Pomimo trwającej pandemii koronawirusa godziny otwarcia kąpieliska Głębokie nie ulegają zmianie.

Kąpielisko Głębokie – godziny otwarcia

  1. Sezon kąpielowy nad jeziorem Głębokim będzie trwał od 15/06/2020 do 6/09/2020
  2. W chwili obecnej kąpielisko Głębokie otwarte jest codziennie od godziny 10:00 do 20:00
  3. Na dzień ostatniego badania tj. 13.06.2020 do odwołania, potwierdza się, że woda jest przydatna do kąpieli. O ewentualnych zmianach dowiesz się w komunikatach na obiekcie, w prasie i Internecie.
Sporty wodne - porównaj na Ceneo.pl

Kąpielisko Głębokie – jak dojechać?

Warto pamiętać, że przez najbliższe 2 lata budowany będzie węzeł przesiadkowy Glębokie. Oznacza to zarówno budowę/przebudowę pętli autobusowo-tramwajowej ale także budowę nowego skrzyżowania i zmianę organizacji ruchu. Z tego powodu w obecnym sezonie 2020 nie tyle dojazd co parkowanie oraz poruszanie się w obrębie kąpieliska może być utrudnione.

Jeśli jesteś osobą niepełnosprawną, poruszasz się na wózku lub z jakiś powodów możesz mieć problem z poruszaniem się (nawet mając 5 dzieci w wózku) to przed przyjazdem skontaktuj się z organizatorem obiektu aby dowiedzieć się o warunkach dojścia/dojazdu do obiektu.

Na kompleks rekreacyjny Głębokie możesz dojechać na wiele sposobów:

  • tramwajem,
  • autobusem,
  • samochodem,
  • rowerem,
  • hulajnogą/skuterem/rowerem miejskim (pamiętaj o sprawdzeniu strefy zwrotu pojazdu).

Jak dojechać samochodem na kąpielisko Głębokie?

Dojazd samochodem jest możliwy, ale pamiętaj o licznych wykluczeniach związanych z usunięciem działających do tej pory parkingów przy kąpielisku. Policja i SM pomimo rozpoczętego sezonu nie będzie akceptowała obecności źle zaparkowanych pojazdów.

Na ten moment dojazd samochodem sugerujemy wykonywać jako ostateczność, np. dowieźć kogoś na miejsce, wysadzić, a samemu wrócić np. w okolice Netto Arena przy ul. Szafera i tu właśnie szukać miejsca parkingowego.

Leśny, bezpłatny, parking znajdujący się przy bramie kąpieliska Głębokie jest nieczynny.

Jakim tramwajem dojechać na kąpielisko Głębokie?

Jak dojechać na Głębokie w Szczecinie?

W kierunku kąpieliska Głębokie dojechać możesz liniami tramwajowymi 1 oraz 9. Przystanek tramwajowy znajduje się tuż przy bramie wejścia na jezioro Głębokie.

Sporty wodne - porównaj na Ceneo.pl

Jak dodaję Szczecin Głębokie: do planowania trasy dojazdu polecamy korzystać z serwisu jakdojade.pl – kliknij tutaj, aby przejść do planu trasy, jako punkt docelowy wprowadź przystanek Głębokie.

Jakim autobusem dojechać nad jezioro Głębokie?

Poza tramwajem w kierunku kąpieliska Głębokie jeździ także autobus. Na szczególną uwagę zasługują linie autobusowe 103, 106, 121 oraz nocna 529

Do planowania trasy dojazdu polecamy korzystać z serwisu jakdojade.pl – kliknij tutaj, aby przejść do planu trasy, jako punkt docelowy wprowadź przystanek Głębokie.