Sezon w kompleksie basenowo-rekreacyjnym Arkonka rozpoczął się 1 czerwca i skończy z początkiem września, chyba, że zostanie postanowione inaczej. Z kąpieliska Arkonka możesz skorzystać przez 7 dni w tygodniu, dodatkowo w weekendy czas otwarcia został przedłużony o jedną godzinę.

Kompleks basenowo rekreacyjny Arkonka w 2021 roku otwarty jest od czerwca do końca sierpnia.

Kąpielisko Arkonka będzie czynne cały tydzień:

  • od poniedziałku do czwartku w godz. 10.00 – 20.00
  • w piątki, soboty i niedziele w godz. 10.00 – 21.00

Sezon na kąpielisku kończy się zwykle ostatniego dnia sierpnia. Jeśli pogoda utrzyma się, może zostać przedłużony o kilka tygodni. O tym jednak przekonamy się dopiero w sierpniu lub wrześniu.

Wejściu na teren kąpieliska Arkonka towarzyszą zwykle długie kolejki, dlatego warto, zamiast kupować bilet stacjonarnie, kupić go wcześniej online lub skorzystać z karnetu. Pomimo dużego zainteresowania, czas oczekiwania nie jest specjalnie długi, ale warto o tym pomyśleć przyjeżdżając wcześniej lub później, a nie na samo otwarcie.

Ceny biletów Arkonka zaczynają się od 5 złotych jeśli zdecydujesz się ba bilet ulgowy oraz 15 zł przy bilecie normalnym. Dzieci do lat 6 wchodzą bezpłatne a mieszkańcy Szczecina oraz właściciele np. kart rodzinnych mogą liczyć na dodatkowe zniżki.