Aquapark Reda to jeden z najciekawszych tego typu obiektów w Polsce. To nie tylko ogromny aquapark z mnóstwem atrakcji wodnych dla dzieci i dorosłych, ale także rozbudowany kompleks SPA, częśc noclegowa i rekreacyjna, a także edukacyjna.

Czy wiesz, że w Szczecinie znajduje się jeden z największych i najnowocześniejszych parków wodnych w Polsce – Aquapark Szczecin Fabryka wody? Korzystając z naszej strony lub popularnej aplikacji JakDojadę, znajdziesz szybko trasę dojazdu do aquapark Szczecin.

Sprawdź także aktualny cennik Aquapark Szczecin:

Aquapark Reda – informacje podstawowe

Na terenie obiektu znajdziemy m.in. ogromny aquapark z basenami, zjeżdzalniami, także przepływającymi pod akwarium z rekinami, 48 metrową zjeżdżalnię pontonową o szerokości 3 metrów i wiele basenów z atrakcjami. Rozbudowana strefa SPA & Saunarium zapewnia dostęp do wielu rodzajów saun i łaźni, banki czy masaży relaksacyjnych i zabiegów. Kompleks oferuje także noclegi w namiotach i pokojach. Na terenie obiektu znajduje się również część edukacyjna, tj. papugarnia i gadoland. I w końcu gokarty, kino 7D, strefa VR i plac zabaw dla dzieci. Aquapark Reda organizuje również półkolonie dla dzieci.

Gdzie znajduje się Aquapark Reda?

Aquapark Reda zlokalizowany jest w województwie pomorskim, w miejscowości Reda, niedaleko Rumii, w odległości około 15 km samochodem od Gdyni jadąc w stronę Wejherowa. Aquapark Reda położony jest tuż przy drodze ekspresowej numer 6. Ze Szczecina dojechać można wokoło 4h, gdzie do samego Koszalina jedziemy dwupasmowa drogą, a dalej wyremontowaną jednopasmową.

Poruszając się ze Szczecina, możesz po drodze odwiedzić Park wodny Koszalin czy Park Wodny Trzy fale w Słupsku. 30 minut drogi od Aquapark Reda znajduje się m.in. Torpedownia Babie doły (nad zatoką), Molo w Mechelinkach i znany Cypel Rewski.

Ceny biletów do Aquapark Reda?

Cennik Aquapark Reda jest mocno zróżnicowany, co wynika z ilości dostępnych na obiekcie atrakcji. Osobny cennik obejmuje wejście na Aquapark, inny na strefę SPA i Saunarium, również na baseny sportowe.

Jeśli trafiłeś na tę stronę, z pewnością szukasz informacji o cenach biletów do Aquapark Reda, czyli strefy rekreacyjnej. Cennik Aquapark dzieli wejście na trzy taryfy: normalną, specjalną i wakacyjną.

Taryfa normalna:

Dni powszednie od poniedziałku do piątku poza okresem wakacyjnym

  • ulgowy: 25 zł/1h, 50 zł/3h i bilet cały dzień 70 zł
  • normalny: 30 zł/1h, 60zł 3h, 80 zł cały dzień

Taryfa specjalna:

Obowiązuje we wszystkie weekendy, święta oraz w dniach: 01.01-07.01, 17.01-27.02, 18.04, 02-03.05, 17.06, 11.11, 26.12-31.12.2022)

  • ulgowy: 35 zł/1h, 70 zł/3h i 90 zł cały dzień,
  • normalny: 40 zł/1h, 80 zł/3h, 100 zł za cały dzień.

Taryfa wakacyjna:

Obowiązuje codziennie od 25.06 do 31.08.2022. Bilety całodniowe dostępne tylko w przedsprzedaży online.

  • ulgowy: 40 zł/1h, 80 zł/3h, 100 zł cały dzień
  • normalny: 50 zł/1h, 100 zł/3h, 125 zł cały dzień

Informacje dodatkowe:

Godziny otwarcia Aquapark Reda:

  • Poniedziałek-Czwartek: 09:00 – 22:00
  • Piątek-Sobota: 09:00 – 23:00
  • Niedziela: 09:00-22:00

Dodatkowa opłata za przekroczenie wykupionego czasu 1 PLN/MIN/os.

Możesz dodatkowo zakupić bilety Aquapark Reda Online na stronie internetowej parku wodnego. – bilet online kupuje się na wybrany dzień, nie ma możliwości zmiany daty. Bilety zakupione online również nie podlegają zwrotowi. Osoby z biletami online wchodzą priorytetowo. Bilet online nie musi być wydrukowany, wystarczy okazać kod QR na telefonie.

Pozostałe ceny biletów do stref Aquapark Reda

Dodatkowe informacje o cenach biletów, także na pozostałe strefy Aquapark Reda, znajdziesz na stronie www.aquaparkreda.pl/ceny