Aquapark Reda zlokalizowany jest w województwie pomorskim, około 30 minut drogi od Gdyni. Dojazd jest bardzo wygodny z każdej strony Polski.

Czy wiesz, że w Szczecinie znajduje się jeden z największych i najnowocześniejszych parków wodnych w Polsce – Aquapark Szczecin Fabryka wody? Korzystając z naszej strony lub popularnej aplikacji JakDojadę, znajdziesz szybko trasę dojazdu do aquapark Szczecin.

Jak dojechać do Aquaparku?

Najwygodniejszą formą komunikacji jest samochód ale możesz skorzystać też np. z komunikacji publicznej:

  • na stacji Reda zatrzymują się pociągi SKM oraz Regio, z gdyńskiego dworca kursuje autobus PKS linii 650 (stacja Reda Dworzec PKP);
  • z dworca w Redzie do aquaparku jest 10 min pieszo.

Na stronie znajdziemy również infromacje, że na terenie Aquaparku dostępne są 3 parkingi zewnętrzne, są one BEZPŁATNE, płatne miejsca postojowe znajdują się tylko na parkingu wewnętrznym P4.

Pamiętaj także o Google Maps:

Jak dojade do Aquapark Reda ze Szczecina?

Ze Szczecina, czyli z zachodniej Polski, do Aquapark Reda dojedziesz bezpośrednio drogą ekspresową numer 6. Dojazd trwa około 4h samochodem i do pokonania jest 340 km.

Możesz także skorzystać z krajowej drogi numer 20, co wydłuży czas przejazdu do prawie 6h i 380km. Dojedziesz do Gdańska, skąd następnie pokierujesz się w stronę Gdyni, Rumi i do Redy.

Do Wejherowa możesz dojechać również pociągiem IC, a następnie pieszo lub pociągiem SKM dojechać do Redy. Podróż zajmie około 4h i 20 minut.

Jak dojadę do Aquapark Reda z południa?

Z południa kraju, w stronę Trójmiasta dojedziesz m.in. autostradą A1 z okolic Katowic. Od strony Wrocławia wygodnie będzie przejechać drogą ekspresową S5 przez Bydgoszcz i wjechać na Autostradę A1 w okolicach Grudziądza lub drogą ekspresową S8 i wjechać na A1 w okolicach łodzi.

Pierwsza trasa jest krótsza o 40 km, ale jedzie się dłużej o około 30 minut, z kolei jadąc przez Łódź podróż zajmie około 5h i 40 minut oraz przejedziesz 600 km.

Od strony Rzeszowa możesz wybrać jedną z 3 opcji. Przejazd autostradą A4 w stronę Katowic i wjazd na A1, co będzie najdłuższą opcją, ale zdecydowanie wygodną (max 8h i 800km), pojechać drogą krajową 74 przez Staszów, co również zajmie 8h, ale do przejechania będziesz miał 660 km i w końcu wybrać się przez Warszawę, 7h 30m i 762 km.

Jeśli brać pod uwagę komfort jazdy, wybór pierwszej opcji, pomimo 140 km dłuższej trasy, będzie po prostu wygodny, poruszając się cały czas Autostradami.

Jak dojadę do Aquapark Reda ze wschodu?

Od strony Olsztyna najwygodniej będzie kierować się drogami krajowymi do drogi ekspresowej S7, która doprowadzi Cię do samego Trójmiasta.

Z Warszawy dojedziesz bezpośrednio drogą S7 lub kierując się w stronę Łodzi, wjedziesz na autostradę A1. Podobny czas, około 4h i 20 minut, ale 80 km różnicy (dłuższa trasa A1).

Jak dojechać do Aquapark Reda z Trójmiasta?

Mieszkańcy Gdańska, Sopotu i Gdyni mogą przede wszystkim skorzystać z kolei SKM. Dojazd z Gdańska, przykładowo z okolic GH Madison, to czas około 1h 10 minut.