Park wodny to w zasadzie park rozrywki ze strefami zabaw w wodzie. Parki wodne w Polsce co roku przyciągają wielu turystów. Te parki wodne oferują wysokiej jakości zakwaterowanie z wyborem obiektów wewnątrz i na zewnątrz. W tych aquaparkach rozwój gospodarczy jest w dzisiejszych czasach znacznie lepszy. Parki wodne w Polsce mogą z dumą pokazać swoją jakość dzięki niesamowitym strefom zabaw w porównaniu z innymi.

Polska, jeden z największych krajów Europy Środkowej, ma w kraju wiele parków wodnych. Malownicze widoki parków kraju zapraszają ludzi z wielu innych części świata.

10 najlepszych aquaparków w Polsce

Choć wciąż możesz się zastanawiać, co czeka wszystkie wodne dzieci w tym czarującym kraju w Polsce, oto lista najlepszych parków wodnych wyłącznie dla Ciebie!

1. Park wodny Reda

Aquapark Reda to jeden z najbardziej znanych parków rozrywki w Polsce. Leży w odległości 15 minut do północnej części Gdyni. W parku znajduje się zaplecze dla pięciu zjeżdżalni, a także ceniona wyspa piracka substancja o wyjątkowym upodobaniu do bycia parkiem wodnym z rekinami w Polsce, gdzie można również zrobić gumowe kółko. Park jest często widywany z wydłużoną linią pod koniec tygodnia. Poza tym park ten jest najlepszym parkiem rozrywki w kraju.

Lokalizacja: Morska, Reda, Polska

Godziny: 9:00 do 23:00

2. Termy Maltańskie

Ten park rozrywki to nowoczesny i nowoczesny park oraz jedna z największych wodnych stref tanecznych i rozrywkowych w Polsce. Znajduje się na skraju jeziora Malta w centrum Poznania. W parku znajduje się 18 miejsc do tańców wodnych i strefa zabawy, 14 oddzielnych pryszniców, klub fitness executive i 17 pokoi terapeutycznych. Istnieje również nietypowy sposób nurkowania z obszaru wewnętrznego na zewnętrzny.

Lokalizacja: Termalna, Poznań, Polska

Godziny: 9:00 do 23:00

 Łaźnie Chochołowskie

Ten park jest jednym z głównych parków rozrywki dla dzieci z odkrytym basenem, który zwykle przyciąga dzieci. „Chochołowskie Hip Bath” to jedno z tych miejsc, które zapraszają osoby w każdym wieku. Dom posiada kąpielisko z co najmniej trzydziestoma zbiornikami wody o różnej jakości, strefą leczniczą wody siarkowej i stabilnym huraganem. Konwersja wody w kąpielisku wynosi od 32 do 36 stopni Celsjusza. Zimą można również zrelaksować się przy odkrytym basenie. To miejsce idealne dla rodzin na wakacjach.

Lokalizacja: Chochołów, Chochołów, Polska

Godziny: 9:00 do 22:00

4. Krakowski Park Wodny

obraz

Kraków jest jednym z najlepszych parków wodnych w Krakowie w Polsce. Ten park rozrywki jest bardzo duży i zajmuje powierzchnię 800 m zjeżdżalni wodnej dla wszystkich grup wiekowych. Niektóre z nich zawierają również efekty dźwiękowe i wodne. W parku znajdują się obiekty do zabaw dla estragonów i bandytów, spraye terapeutyczne, ścianki wspinaczkowe, zachęty, huśtawki i wiele innych. To niesamowity park rozrywki, który dzieci zapamiętają najbardziej.

Lokalizacja: Dobrego Pasterza, Kraków, Polska

Godziny: 8:00 do 22:00

5. Wrocławski Park Wodny

Ten park wodny został ukończony w 2008 roku. To jeden z najbardziej niezwykłych aquaparków we Wrocławiu w Polsce. We Wrocławiu to jedyne miejsce, w którym dzieciaki chcą bawić się z przyjaciółmi. Głównymi atrakcjami parku są kryte i odkryte baseny rozrywkowe, na których można zjeżdżać. Istnieją również udogodnienia, takie jak maszyny motywacyjne, bezczynna rzeka i inne zajęcia, siłownia, restauracja i wiele innych.

Lokalizacja: Borowska, Wrocław, Polska

Godziny: 5:40 do 23:00

6. Aquapark Fala

Aquapark Fala Park to zupełnie nowy park położony w pobliżu centrum miasta, ogrodnictwa oraz dworca kolejowego Łódź Kaliska. Posiadaj cztery kryte baseny z mnóstwem zjeżdżalni i jeden basen z huśtawką. Istnieje również strefa kąpieli dla dzieci z trzema placami zabaw i trzema zewnętrznymi kąpieliskami. Posiada również siedem toalet, duże jacuzzi, ciepły leżak, kryty żagiel wodny i zabawę na wzburzonej rzece.

Lokalizacja: aleja Unii Lubelskiej, Łódź, Polska

Godziny: 9:00 do 22:00

7. Park Wodny

Park ten obejmuje powierzchnię zjeżdżalni o powierzchni 800 m, która wydaje się być zmiażdżona, ściany żwirowe, wisząca rzeka, pływający most, kąpielisko wioślarskie dla dzieci, a także łaźnia i hydroterapia jednym ruchem. Park posiada zaplecze gastronomiczne w Aqua Barze w budynku kąpieliska. W parku znajdują się również restauracje, loża, sklep z atrakcjami, ekscytująca galeria, salon kosmetyczny i plac zabaw dla dzieci.

Lokalizacja: Dominika Merliniego, Warszawa, Polska

Godziny: 6:00 do 22:00

8. Dinolandia, Inwald

Park rozrywki Dinolandia znajduje się w małym województwie w Europie. Park czynny jest od 9:00 do 17:00. To park pełen pełnowymiarowych dinozaurów wykonany w bardzo autentyczny sposób. Park jest miejscem zabawy dla dzieci. Rodzice mogą miło spędzić czas z dziećmi zarówno w weekendy, jak i podczas wakacji. Inne atrakcyjne strefy w parku to muchy lisów. Dostępne są również sklepy spożywcze, takie jak jadłodajnia i mrożony jogurt. Opłata wpisowa jest rozsądna. W rzeczywistości ten park rozrywki Dinolandia jest lepszym miejscem do zabawy dla dzieci.

Lokalizacja: Wadowicka, Andrychów, Polska

Godziny: 10:00 do 16:00

9. Aquapark Kalisz

To park rozrywki w Kaliszu w Polsce. Posiada takie udogodnienia jak zjeżdżalnie i kąpieliska wypoczynkowe o powierzchni 25 metrów. Inne udogodnienia dla odwiedzających to łaźnie, ćwiczenia fitness, łyżwy itp. Park zapewnia również różne fotele samochodowe, wejście, windę, toaletę itp. Park jest dobry dla dzieci. Udostępnił również domy restauracyjne dla zwiedzających. Park otwiera się o 6 rano od poniedziałku do piątku oraz o 6:30 w soboty i niedziele. Godziny zamknięcia są takie same każdego dnia o godzinie 22:00. Czas, jaki odwiedzający spędzają tutaj w parku, to zwykle dwie godziny dziennie.

Lokalizacja: Sportowa, Kalisz, Polska

Godziny: 6:00 do 22:00

10. Aquapark Kutno

To park rozrywki w Kutnie w Polsce. Udogodnienia obejmują kąpieliska z fontannami, zjeżdżalniami i potokami, cukiernię i toaletę. Park oferuje również różne krzesła kąpielowe do samochodu, podjazdu, windy, toalety itp. Park jest dobry dla dzieci i jest dokładnie oceniany. Park otwiera się o 6:00 rano od poniedziałku do niedzieli i zamyka codziennie o 22:00. W każde Boże Narodzenie czas trwania zmienia się w poniedziałek i wtorek.

Lokalizacja: Tadeusza Kościuszki, Kutno, Polska

Godziny: 6:00 do 22:00

Kategorie: Blog