Autostrada A4 łączy wschód ze wschodem, ciągnie się od granicy z Niemcami do granicy z Ukrainą. Ponad 660 km Autostrady składa się z 2 płatnych odcinków. Za przejazd Autostradą A4 zapłacisz około 34 zł (samochód osobowy). Sprawdź, ile kosztuje przejazd autostradą A4 na najważniejszych odcinkach.

Ile kosztuje przejazd A4 z Katowic do Krakowa?

Za przejazd autostradą A4 z Krakowa do Katowic lub z Katowic do Krakowa, kierowca samochodu osobowego zapłaci 18 zł (płatność w aplikacji), kierowca motocykla zapłaci 6 zł (płatność kartą lub gotówką).

Ile kosztuje przejazd A4 z Wrocławia do Krakowa?

Kierowca samochodu osobowego za przejazd z Wrocławia do Krakowa lub z Krakowa do Wrocławia, zapłaci 34,20 zł (płatność w aplikacji). Kierowca motocykla za ten sam odcinek uwzględniający opłaty na A4, zapłaci 14,10 zł.

Na odcinku Wrocław – Gliwice, płatność odbywa się tylko za pomocą aplikacji e-toll i e-toll bilet. Na odcinku Kraków – Katowice, kierowca może zdecydować czy płaci w aplikacji (taniej) czy gotówką lub kartą, drożej.

Ile kosztuje przejazd A4 z Gliwic do Wrocławia?

Kierowca samochodu osobowego zapłaci najwięcej 16,20, a kierowca motocykla 8,10 zł. Na trasie z Gliwic do Wrocławia, płatny odcinek A4, płatność realizowana jest tylko za pomocą aplikacji mobilnej e-toll i e-toll bilet.

Ile kosztuje przejazd A4 z Wrocławia do Rzeszowa?

Przejazd A4 z Wrocławia do Rzeszowa kosztuje tyle samo co Wrocław – Kraków. Kierowca samochodu osobowego za przejazd z Wrocławia do Rzeszowa lub z Rzeszowa do Wrocławia, zapłaci 34,20 zł (płatność w aplikacji). Kierowca motocykla za ten sam odcinek uwzględniający opłaty na A4, zapłaci 14,10 zł.

Ile kosztuje przejazd A4 z Krakowa do Rzeszowa?

Jeśli wybierasz się w trasię Autostradą A4 z Krakowa do Rzeszowa lub odwrotnie, z Rzeszowa do Krakowa, to przejazd będzie bezpłatny.

Autostrada A4  z Krakowa do Rzeszowa obecnie jest autostradą bezpłatną dla ruchu osobówek. To samo dotyczy całej obwodnicy Krakowa.

Czy A4 Kraków Rzeszów jest płatna? Autostrada A4 na Podkarpaciu jest darmowa.

Ile kosztuje przejazd A4 z Wrocławia do Opola?

Cennik A4 Wrocław – Gliwice

Kierowca samochodu osobowego, za przejazd Autostrada A4 na odcinku Wrocław – Gliwice, zapłaci maksymalnie 16,20 zł. Koszt przejazdu liczony jest za odległość, jaką pokona i zmniejszy się, jeśli zjedziesz z autostrady przed dotarciem do ostatniej bramki.

Cennik A4 Kraków – Katowice

Kierowca samochodu osobowego, za przejazd Autostradą A4 na odcinku Kraków – Katowice, zapłaci od 18 do 24 zł, w zależności czy kupi bilet w punkcie poboru opłat (24 zł) czy przez aplikację (18 zł). Koszt przejazdu zależny jest od przejechania przez 2 punkty poboru opłat.

Ile kosztuje A4 na wszystkich płatnych odcinkach?

Kierowca samochodu osobowego, korzystając z aplikacji e-toll oraz A4GO zapłaci za przejazd płatnymi odcinkami A4 łącznie 34,20 zł. Jeśli będzie chciał zapłacić gotówką lub kartą na odcinku Kraków – Katowice, dopłaci dodatkowo 6 zł, razem 40,20 zł.

  • 16,20 zł
  • 2×12 lub 2×9 zł
Kategorie: Blog