Holiday Park Szczecin na Łasztowni będzie otwarty dla odwiedzających juz 21 czerwca! To wesołe miasteczko przyciąga miłośników rozrywki z całego regionu. Godziny otwarcia, ceny atrakcji oraz lista atrakcji, nie została jeszcze potwierdzona przez organizatorów, ale każdego roku pojawia się coś nowego.

Kiedy otwarcie Holiday Park Szczecin 2024?

Otwarcie Holiday Park Szczecin nastąpi na początku wakacji, a najważniejszą atrakcją jest koło widokowe Wheel of Szczecin. Z jego wysokości około 55 metrów można podziwiać niezwykłą panoramę miasta. Oprócz tego, w kompleksie znajdziesz wiele innych atrakcji, takich jak kolejka górska dla dzieci “Dżdżownica”, dom przygód “Lach freu haus”, kolejka górska wodna “River rafting”, kule wodne, eurobungee, autodrom, karuzela dla dzieci “Kika” i dom strachów. Aby korzystać z atrakcji, możesz zakupić tokeny w kasach.

 • Dodatkowe informacje o wesołym miasteczku na bulwarach znajdziecie na profilu w serwisie Facebook: Holiday Park Szczecin

Lista atrakcji Holiday Park Szczecin 2023

W ubiegłym roku na terenie Holiday Park Szczecin można było skorzystać z następujących atrakcji:

 1. Diabelski Młyn „Wheel Of Szczecin”
 2. Booster Maxx
 3. Kolejka górska dla dzieci „Dżdżownica”
 4. Dom przygód „Lach Freu Haus”
 5. Kolejka górska wodna „River Rafting”
 6. Kule wodne
 7. Eurobungee trampolina
 8. Trampoliny
 9. Autodrom
 10. Alpha 1
 11. Karuzela dla dzieci „Kika”
 12. Karuzela dla dzieci „Fantasia”
 13. Dance Jumper
 14. Kolejka górska „Spinning Mouse”
 15. Dom Strachów

Z dyski w serwisie Facebook, na profilu Holuday Park Szczecin, możemy dowiedzieć się, że nową atrakcją w 2024 roku będzie Break Dance no1 oraz prawdopodobnie Loop fighter, którego inna wersja stała już na placu 2 lata temu.

Godziny otwarcia Holiday Park Szczecin

Holiday Park Szczecin był do tej pory czynny od poniedziałku do czwartku (godz. 12-23), w piątki (godz. 12-24), w soboty (godz. 11-24) i w niedziele (godz. 11-23). Ciesz się wesołą zabawą! Możemy być pewni, że godziny nie zmienią się.