Kąpielisko Arkonka w Szczecinie jest czynne od 1 czerwca 2024 roku! To idealne miejsce, aby ochłodzić się w upalne dni. Wysiadaj na końcowym przystanku tramwaju nr 3 – Las Arkoński, a potem przejdź 200 metrów piechotą do celu. Ceny biletów wynoszą 12 zł za bilet ulgowy i 24 zł za bilet normalny. Możesz także skorzystać z tańszych karnetów na 10 wejść. Kąpielisko Arkonka jest otwarte od poniedziałku do czwartku w godzinach 10:00 – 19:00 oraz w piątki, soboty i niedziele do godziny 20:00 . Ciesz się letnimi dniami na Arkonce!

Otwarcie Arkonki w sezonie 2024

Otwarcie kąpieliska Arkonka zostało zaplanowane na ten sam dzień, co otwarcie Aquapark Szczecin – 1 czerwca 2024 roku, w Dzień Dziecka. Co więcej, ceny biletów na Arkonce nie uległy zmianie względem poprzedniego, 2023 roku, co jest dobrą wiadomością, biorąc pod uwagę wszystkie podwyżki z ostatnich lat, podyktowane i pandemią koronawirusa oraz rosnącą inflacją.

Jak dojechać na Arkonkę?

Kąpielisko Arkonka znajduje się w samym sercu Lasu Arkońskiego w Szczecinie. Oto kilka sposobów, jak dojechać na Arkonkę:

  1. Komunikacją miejską: Wysiądź na końcowym przystanku tramwaju nr 3 – Las Arkoński. Stamtąd jest tylko 200 metrów piechotą do celu. Dodatkowe informacje, jak dojechać na Arkonkę komunikacją miejską, znajdziesz w naszym poradniku.
  2. Samochodem: Do dyspozycji kierowców jest 200 miejsc parkingowych na terenie kompleksu. Przy kasach znajduje się również ponad 100 stojaków na rowery. Zobacz, gdzie zaparkować na Arkonce w Szczecinie .

Pamiętaj, że Arkonka jest otwarta od 1 czerwca 2024 roku i oferuje świetną zabawę w basenach oraz piękne otoczenie. Ciesz się letnimi dniami na Arkonce! Dodatkowe informacje o metodach dojazdu do Arkonki: Kąpielisko Arkonka – AQUApark Szczecin

Ile kosztują bilety na kąpielisko – Arkonka cennik 2024

Kąpielisko Arkonka w Szczecinie ma następujący cennik na sezon letni 2024:

  • Dzieci do 6 lat oraz osoby niepełnosprawne z opiekunem korzystają bezpłatnie.
  • Bilet ulgowy (całodniowy): 12,00 zł.
  • Bilet normalny (całodniowy): 24,00 zł.
  • Karnet na 10 wejść (ulgowy): 108,00 zł.
  • Karnet na 10 wejść (normalny): 216,00 zł

Dodatkowe informacje o kąpielisku Arkonka znajdziesz na naszej stronie. Przejdź do Kąpielisko Arkonka w Szczecinie.