Jeśli potrzebujesz natychmiastowej pomocy drogowej w Dolnej lub na Autostradzie A4, skontaktuj się z MS-CAR. Oferujemy pełen zakres usług, w tym:

  • Pomoc drogowa 24h/7: Działamy w powiecie opolskim i jego kolicach, a flota naszych pojazdów obsługuje na bieżąco zgłoszenia wzdłuż Autostrady A4 – od Wrocławia, przez Opole do Gliwic. Nasz wykwalifikowany zespół jest gotowy do szybkiej interwencji w przypadku awarii pojazdu na drodze. Bez względu na przyczynę usterki, podejmą odpowiednie działania, aby naprawić Twój pojazd na miejscu lub zapewnić jego bezpieczny transport do warsztatu.
  • Holowanie pojazdów: Jeśli Twój pojazd nie może być naprawiony na miejscu, nasza flota holowników zapewni bezpieczny transport Twojego pojazdu do wybranego miejsca, takiego jak warsztat czy stacja diagnostyczna, holowanie do punktu MOP. Obsługujemy każdy typ pojazdu – osobowe, ciężarowe, busy, dostawcze, autobusy, a także zapewniamy transport zastępczy, przeładunek towarów, obsługę przewróconych pojazdów.
  • Mobilna wulkanizacja i mechanika pojazdów: Potrzebujesz naprawy opony lub drobnych usterek mechanicznych? Nasi technicy przyjadą na miejsce i przeprowadzą profesjonalne naprawy, abyś mógł kontynuować podróż bez żadnych przeszkód.
  • Laweta: Jeśli potrzebujesz transportu swojego pojazdu na większą odległość, nasz wykwalifikowany kierowca lawety dokładnie załaduje Twój pojazd i przetransportuje go do docelowej lokalizacji.
  • Szybki hol: W sytuacjach, gdy czas jest kluczowy, oferują szybki hol, aby natychmiast zareagować na Twoje potrzeby.

Dla natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer: +48 600 600 226. Nasz zespół jest dostępny przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Pomoc drogowa 24h Opole, Kluczbork, Autostrada A4

Co oferuje MS-CAR?

Holowanie i transport pojazdów: Firma MS-CAR specjalizuje się w holowaniu pojazdów osobowych, ciężarowych, TIR-ów oraz maszyn budowlanych i rolniczych. Dzięki nowoczesnej flocie pojazdów, możliwe jest szybkie i bezpieczne przetransportowanie uszkodzonych maszyn do warsztatu lub innego wskazanego miejsca.

Mobilna wulkanizacja i serwis: Jednym z głównych atutów MS-CAR jest mobilna wulkanizacja. W razie awarii opony, specjaliści przyjadą na miejsce, aby przeprowadzić naprawę lub wymianę na miejscu. Mobilny serwis oferuje także naprawy mechaniczne bez konieczności transportu pojazdu do warsztatu.

Wyciąganie pojazdów z rowu i zaspy: Często zdarza się, że pojazdy wpadają do rowu lub utkną w zaspie. MS-CAR posiada odpowiedni sprzęt do wyciągania nawet najcięższych pojazdów z takich trudnych sytuacji, co jest szczególnie przydatne w zimie.

Samochód zastępczy: Jeśli Twój pojazd nie może być natychmiast naprawiony, MS-CAR oferuje samochody zastępcze, które mogą być dostarczone bezpośrednio na miejsce zdarzenia.

Dlaczego warto wybrać MS-CAR?

Dostępność 24/7: MS-CAR działa przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Bez względu na porę dnia czy nocy, możesz liczyć na szybką i profesjonalną pomoc.

Profesjonalizm i doświadczenie: Firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży pomocy drogowej, co gwarantuje wysoką jakość usług. Doświadczona kadra techniczna oraz nowoczesny sprzęt są kluczem do skutecznej pomocy na drodze.

Szeroki zasięg działania: MS-CAR obsługuje nie tylko autostradę A4, ale także inne kluczowe drogi w regionie, w tym DK45, DK46, DK94, DK11, i DK39. To oznacza, że pomoc jest dostępna w wielu miejscach Opolszczyzny.

Jeśli podróżujesz autostradą A4 i napotkasz problem z pojazdem, numer 600 600 226 jest Twoim najlepszym wyborem na szybkie i efektywne rozwiązanie problemu. Dzięki MS-CAR każda podróż będzie bezpieczniejsza, a ewentualne awarie zostaną szybko usunięte.