Centrum wodne Laguna to aquapark zlokalizowany w Gryfinie pod Szczecinem. To pierwszy tego typu obiekt w okolicy, który od lat cieszy się niemalejącą sławą, chociaż nigdy nie był w żaden sposób udoskonalany, tzn. był modernizowany, ale nie był rozbudowywany – remonty i modernizacje techniczne odbywają się cyklicznie.

Niewątpliwym atutem Centrum Wodnego Laguna jest i zawsze była dosyć atrakcyjna cena korzystania z obiektu. Nie brakuje tu też ciekawych atrakcji wodnych: zjeżdżalni, basenów z bąbelkami, solanki czy basenu ze sztuczną falą, a także jacuzzi oraz basenów sportowych.

Cennik biletów na pływalnię CW Laguna:

Normalny indywidualny1 godzina2 godziny
poniedziałek- piątek17 zł30 zł
sobota, niedziela, święta19 zł33 zł
   
Ulgowy indywidualny /
Grupowy normalny
1 godzina2 godziny
poniedziałek- piątek15 zł25 zł
sobota, niedziela, święta17 zł28 zł
   
Grupowy szkolny1 godzina2 godziny
poniedziałek- piątek13 zł20 zł
sobota, niedziela, święta15 zł22 zł

Dopłata za przekroczenie czasu: bilety normalne 0,28 zł / 1 min., bilety ulgowe 0,25 zł / 1 min., bilety szkolne 0,21 zł / 1 min.

Na terenie CW Laguna poza samym Aquaparkiem i basenami znajduje się także bezpłatny duży parking, a w budynku sklep sportowy, salon kosmetyczny, restauracja, sala zabaw dla dzieci oraz kręgielnia z barem. CW Laguna to nie tylko miejsce dla chętnych do pływania ale także kierunek w którym powinien udać się każdy szukający rozrywki.

W okolicy znajduje się także rozbudowany kompleks sportowy oraz mała plaża zlokalizowana nad rzeką Odrą.

Do CW Laguna w Gryfinie dojedziesz samochodem lub pociągiem. Z dworca w Gryfinie spacerkiem dojdziesz na basen w 10 minut (około 1,5km).

Aktualny cennik CW Laguna znajdziesz na stronie centrum wodnego.