Wakacje nad morzem z dziećmi? Domek nad morzem z psem? Atrakcje dla dzieci nad morzem na ośrodku wypoczynkowym? Te i wiele pytań zadajecie w okresie wakacyjnym, szukając idealnego miejsca na wypoczynek nad morzem w domkach i pokojach. Poniżej znajdziesz najciekawsze oferty naszych partnerów, które udało nam się sprawdzić dla Was i polecamy je. Pamiętajcie tylko, że rezerwacja domku nad morzem, powinna być wykonana odpowiednio wcześnie, aby uniknąć problemów z dostępnością obiektu.

Dzięki naszej stronie, dodatkowo, znajdziesz atrakcje dla dzieci oraz inne atrakcje, z których możesz skorzystać z rodziną, zarówno przy pięknej pogodzie, jak i również, gdy pogoda zepsuje się. Wbrew pozorom, urlop nad polskim morzem, wcale nie musi być wielką niewiadomą. W samym województwie funkcjonuje kilkanaście parków wodnych, a także inne atrakcje, jak np. park dinozaurów, latarnie morskie, parki rozrywki, baseny.

Gdzie spędzić wakacje nad morzem?

Możesz szukać domków nad morzem w województwie zachodniopomorskim, jak również pomorskim. Poniżej prezentujemy najciekawsze, wybrane, oferty partnerów, domki nad morzem, pokoje nad morzem, domki przy plaży, domki nad morzem z basenem, domki nad morzem z animacjami dla dzieci.

Camping Tramp Świętouść

Camping Tramp to jeden z najstarszych i największych kempingów zlokalizowanych przy samym morzu. Na jego terenie znajdują się domki rodzinne, domki Brda, domki typu Mazowsze, pokoje, a także pole kempingowe i namiotowe. To małe miasteczko, w którym poza miejscem do wypoczynku znajdziesz także sklep, kiosk, bar, bistro ze śniadaniami i obiadami, salon gier, smażalnię ryb oraz nowoczesne sanitariaty.

Sprawdź: Strona internetowa / Facebook

W sezonie odbywają się animacje dla dzieci (w cenie pobytu), a wśród nich koncerty, zabawy, pokazy dzikich gadów. Na ośrodku można przebywać ze zwierzętami. Od wyjścia z ośrodka do zejścia na plażę, dzieli Cię tylko około 80 metrów drogi. Na plaży, będącej w obrębie Wolińskiego Parku Narodowego, przebywają wyłącznie goście ośrodka. Plaża jest szeroka, zejście do wody łagodne.

Z ośrodka szybko dojedziesz do Międzyzdrojów oraz Dziwnowa i Dziwnówka, gdzie czeka na Ciebie wiele atrakcji. A także sklepy. Możesz dojechać tam samochodem lub lokalnym autobusem oraz ścieżką rowerową.

Poradniki:

Chcesz umieścić swój obiekt w naszej bazie polecanych ośrodków wczasowych nad morzem? Zapraszamy do kontaktu: Aquapark Szczecin Kontakt