Paintball – strzelanie kulkami z farbą i bieganie po zamkniętym terenie, przypominającym mały poligon. Zabawa, gra, która wciąga. Czy w Szczecinie jest paintball? Dowiedz się więcej.

W Szczecinie znajdują się 3 miejsca, gdzie możesz zagrać w paintball:

Piranha Szczecin

Piranha Szczecin to nie jeden a kilka lokalizacji, m.in. poligon do gry w Dobrej Szczecińskiej przy ul. Spełnionych Marzeń, pole w Puszczy Bukowej przy ul. Smoczej oraz pole do gry w Lipianach, ul. Osetna na terenie Pensjonatu Zielone Wzgórze Lipiany.

Aby zamówić grę, należy skontaktować się z organizatorem: http://www.piranha.szczecin.pl/

Warto wspomnieć, że Piranha organizuje zabawę także na terenie klienta.

Ile kosztuje gra w painbtall?

Ceny zaczynają się od 100 zł za prawie 2h zabawy, dla grup do 20 osób. Dla dzieci przygotowano pakiet Mini i Maxi, od 70 zł. Zabawa zaczyna się od 7 lat. Organizatorzy przewidzieli różne pakiety, a co za tym idzie różne ceny. Przykładowo w pakiecie Rambo dostajemy 800 kulek, do 20 osób zapłacimy 180 zł za osobę, powyżej 20 osób 150 zł za osobę.

Dodatkowe informacje znajdziecie na stronie: http://www.marland-paintball.pl/

Marland Dąbie

Pole do painballa zlokalizowane jest przy ul. Przestrzennej, przy samej Marinie Dąbie, co jest dodatkowym atutem tej lokalizacji. Można szybko dojechać tutaj autobusem, np. 56·72·73·93·96·C.

Sprawdź także:

Ile kosztuje gra w Painbtall?

Organizator zabawy przygotował trzy podstawowe pakiety + dodatki, ale możliwości jest znacznie więcej:

  • Pakiet 300 Marker + maska + 300 kulek + mundur = 100 zł/os. (2h)
  • Pakiet 500 Marker + maska + 500 kulek + mundur = 130 zł/os. (2,5h)
  • Pakiet 700 Marker + maska + 700 kulek + mundur = 160 zł/os. (3h)
  • Dodatkowe 100 kulek – 20 zł
  • Dodatkowe 500 kulek – 60 zł

Star Paintball Stargard

Warto wspomnieć, że blisko Szczecina, w Stargardzie, działą Star Paintball, na którym swego czasu udało się rozegrać mecz paintball dla 210 osób. Możesz zarezerwować termin zabawy jeśli masz własną grupę lub dołączyć do gier otwartych.

Poligon Star Paintball to największe pole w województwie zachodniopomorskim i jedno z największych w Polsce. Teren znajduje się przy jeziorze Miedwie za miejscowością Jęczydół. Znajduje się tutaj specjalna polana, las z okopami, wąwóz z dużą różnicą poziomów, bunkier, fort, zabawa w okopach i speedball. Do Waszej dyspozycji jest również wiata ze stołami i siedziskami, miejsce na ognisko, a także grill nadstawny.

Ile kosztuje Paintball Stargard?

Zabawa w paintball zaczyna się od 129 zł za osobę, od poniedziałku do czwartku, w tym dostajecie 500 kulek. Imprezy zorganizowane min 10 osób to cena 139 zł od osoby.

Dodatkowe informacje o paintball Stargard znajdziecie na stronie https://www.star-paintball.pl/