Park linowy to znakomity sposób na spędzenie aktywnie czasu w mieście. Wspinaczka między koronami drzew zapewnia bezpieczną dawkę adrenaliny. Możesz się spocić i poczuć dreszczyk emocji, ale mimo to cała zabawa jest w pełni kontrolowana i bezpieczna, dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych. Poznaj park linowy Tarzania.

Park linowy Szczecin – infomacje podstawowe

Gdzie znajduje się park linowy Tarzania w Szczecinie?

Park Linowy Tarzania znajduje się na terenie kąpieliska Głębokie, nad jeziorem Głębokie w Szczecinie. To jedyny park linowy w mieści i najbliższej okolicy.

Jak dojechać do parku linowego Tarzania?

Do parku linowego Tarzania dojedziesz dokładnie tak samo, jak na kąpielisko Głębokie.

  • linie autobusowe 103106121 oraz nocna 529
  • linie tramwajowe 1 i 9

Teraz już wiesz jak dojechać do park linowy Tarzania. Pamiętaj, że możesz również skorzystać z TAXI SzczecinBolt Szczecin i Uber Szczecin.

Park linowy Szczecin cennik biletów

Cennik parku linowego zaczyna się od 20 zł za przejście trasy żółtej. Trasa zielona i pomarańczowa kosztują 25 zł, a niebieska, czerwona i czarna 30 zł. Każde kolejne przejście na trasie żółtej kosztuje 10 zł, zielonej i pomarańczowej 15, niebieskiej, czerwonej i czarnej 20 zł.

Szczegółowy cennik parku linowego Tarzania znajdziesz na stronie: https://tarzania.pl/cennik/

Kiedy otwarty park linowy Szczecin?

Działanie parku linowego Szczecin uzależnione jest od pory roku i miesiąca, kiedy chcemy się wybrać. Przykładowo w okresie zimowy park linowy jest nieczynny, podczas gdy wiosną i jesienią obowiązują wcześniejsze zapisy. W czerwcu, lipcu i sierpniu, park linowy czynny jest codziennie od 11 do 19.

Szczegółowe godziny otwarcia Tarzania znajdziesz na stronie: https://tarzania.pl/godziny-otwarcia/