W Szczecinie działa UBER i możesz zamawiać przejazdy UBER. Przejazdy realizowane są w formie UberX, i Uber for Ukraine. Te ostatnie są droższe o 5 zł od tradycyjnych przejazdów, ze względu na doliczone dodatkowe 5 zł, które przekazywane jest na pomoc Ukrainie.

Przejazd z Zofii Nałkowskiej, prawobrzeże, do Hormona, kosztuje około 35 zł. Tyle samo zapłacimy za taksówkę. Ceny Uber mogą się jednak szybko zmieniać, dlatego warto przed zamówieniem kursu sprawdzić szacowany koszt przejazdu.

Uber Szczecin to nie tylko transport osób, w Szczecinie działa także Uber Eats, dzięki któremu zamówimy jedzenie z dowozem do domu.

Jak mogę zamówić przejazd Uber Szczecin?

Pobierz aplikację Uber z Google Play lub App Store, a następnie Utwórz nowe konto i wybierz preferowaną metodę płatności. W polu “Dokąd jedziemy?” wprowadź adres miejsca, do którego chcesz się udać.

Zamów przejazd przy pomocy przycisku “Wybierz UberX” i obserwuj trasę kierowcy w czasie rzeczywistym. Jeśli potrzebujesz przekazać kierowcy dodatkowe informacje dotyczące odbioru, możesz skontaktować się z nim przez aplikację. Możesz także zostawić kierowcy napiwek.

Ważne. Aby zamówić Uber Szczecin, musisz posiadać aplikację, utworzone konto oraz dodaną metodę płatności.

Z jakich opcji przejazdu mogę skorzystać w Szczecinie?

W Szczecinie możesz zamawiać przejazdy w opcji UberX – to idealne rozwiązanie na codzienne i niedrogie przejazdy.

Czy warto korzystać z UBER Szczecin?

Zdania są podzielone, ponieważ cennik Uber nie jest stały i może zmieniać się w zależności od pory dnia czy natężenia ruchu, zainteresowania usługą. I tak może okazać się, że w ciągu dnia zapłacimy mniej za przejazd Uberem niż taksówką, ale w piątek wieczorem, taniej będzie zamówić TAXI Szczecin, które ma stałe ceny. Warto też pamiętać, że po godzinie 22 Taxi także zmieniają taryfę.

Jak sprawdzić cenę przejazdu?

Jeśli chcesz wiedzieć ile orientacyjne zapłacisz za przejazd, należy otworzyć aplikację i w polu Dokąd jedziemy? wpisać miejsce docelowe. Wyświetli się przybliżona cena każdej opcji przejazdu.

Kiedy naliczana jest opłata za przejazd?

Po wyjściu z samochodu w miejscu docelowym, Uber oblicza ostateczny koszt przejazdu i pobiera opłatę. Opłata sama w sobie to połączenie ceny początkowej, ceny za każdy kilometr przejazdu oraz ceny za każdą minutę spędzoną w samochodzie.