Witaj w sekcji poświęconej atrakcjom wodnym, w tym przede wszystkim parkom wodnym, aquaparkom, zlokalizowanym w województwie zachodniopomorskim. Chociaż staraliśmy się zebrać w jednym miejscu wszystkie najważniejsze i największe obiekty typu aquapark, park wodny, na dole strony znajdziesz również obiekty sezonowe, a więc działające na otwartym powietrzy, jak, np. kąpielisko Arkonka w Szczecinie czy BalticLandia Darłowo oraz Basen nad Iną Goleniów.

– Baltic Park Świnoujście
– Aquapark Zalewski Mrzeżyno
– Helios Ustronie Morskie
– Morska Odyseja Kołobrzeg
– AquaCenter Kołobrzeg
– Basen Milenium Kołobrzeg
– Arka Medical SPA Kołobrzeg
– Park Wodny Koszalin
– Holiday Golden Resort Łazy
– Basen Gryfice
– BalticLandia Darłowo
– Aquapark Jarosławiec
– Kompleks Basenowy Białogard
– Wodny Relax Świdwin
– Aqua Tur Szczecinek
– Pływalnia Delfin Wałcz
– Pływalnia Miejska Stargard
– Basen nad iną Goleniów
– Fala Goleniów

 • Aquapark Szczecin – Fabryka Wody w Szczecinie: oddany do użytku pod koniec 2022 roku Aquapark w Szczecinie, to jedna z najciekawszych atrakcji rozrywkowych i edukacyjnych w mieście i regionie. Obiekt, wraz z Suntago, mają stanowić obecnie najnowocześniejsze aquaparki w Polsce, konkurujące z podobnymi onbiektami w całej Europie. W Fabryce Wody przygotowano 21 niecek basenowych o łącznej powierzchni lustra wody ponad 2400m2, ale również baseny rekreacyjne, sportowe, strefy wypoczynkowe, basen solankowy i ogromne saunarium. Obiekt znajduje się praktycznie w centrum Szczecina.
  Dowiedz się więcej – park wodny Szczecin
 • Baltic Park Molo Aquapark w Świnoujściu: aquapark Świnoujście to świetna lokalizacja na wakacje, biorąc pod uwagę wspaniałe plaże województwa zachodniopomorskiego, świetny camping zachodniopopomorskie oraz inne atrakcje. Basen sportowy, basen rekreacyjny, fala do surfingu, wave ball, park wodny na dzieki, jacuzzi, rzeka oraz 4 ogromne zjeżdzalenie, strefa saun. Aquapark Świnoujście stanoi część kompelsku hotelowego Raddison Blu Resort.
  Dodwiedz się wiecej – park wodny Świnoujście.
 • Kompleks Basenowo-Rekreacyjny w Białogardzie: aquapark Białogard to baseny sportowe, baseny rekreacyjne z gejzerami i masażerami, zjeżdżalnie dla dzieci i jacuzzi, a także rzeka ze sztuczną falą. Ponadto dwie duże zjeżdżalnie, Anakonda i Szeroka, dwutorowa.
  Dowiedz się więcej – park wodny Białogard.
 • Pływalnia Wodny Raj w Choszcznie: aquapark Choszczno oferuje basen sportowy, basen rekreacyjny oraz wewnętrzną zjeżdżalnię o długości 52 metrów. Ponadto na obiekcie znajduje się sauna i siłownia.
  Dowiedz się więcej – park wodny Choszczno.
 • Park Wodny Jan w Darłówku: aquapark Darłówek to jeden z większych obiektów tego typu w zachodniopomorskim, oferuje basen sportowy, rekreacyjny, osobny basen dla dzieci, a także jacuzzi i rzekę z prądem wodnym. Na obiekcie znajdują się 2 duże zjeżdżalnie (104 i 70 metrów), a także inne, mniejsze. Ponadto sauny, a w hotelu Jan dodatkowo gabinet odnowy biologicznej, kręgielnia i strzelnica sportowa.
  Dowiedz się więcej – park wodny Darłówek.
 • Centrum Zdrowia i Rekreacji GEOVITA Dąbki: aquapark Dąbki to niewielki obiekt składający się z basenu rekreacyjnego i basenu dla dzieci, z małą zjeżdżalnią i parasolem wodnym. Ponadto na obiekcie jest Jacuzzi i jedna duża zjeżdżalnia zewnętrzna. Centrum zdrowia znajduje się przy hoteli SPA & Wellness. Na obiekcie znajduje się również siłownia, sala gimnastyczna i kort tenisowy.
  Dowiedz się więcej – park wodny Dąbki
 • Centrum Wodne Laguna w Gryfinie: aquapark Gryfino, niedaleko aquapark Szczecin, to jeden z większych obiektów tego typu w województwie. Na obiekcie znajduje się basen sportowy, basen rekreacyjny, baseny dla dzieci, fala, jacuzzi oraz rzeka z prądem wodnym. Dodatkowo 2 duże zjeżdżalnie, 72 i 50 metrów i sauna. Aquapark Gryfino to także sklep pływacki, restauracja i kręgielnia.
  Dowiedz się więcej- park wodny Gryfino
 • AQUAPARK Panorama Morska w Jarosławcu: aquapark Jarosławiec naprawdę robi wrażenie, poza klasycznymi basenami sportowym i rekreacyjnym, basenem dla dzieci, znajduje się też ogromny basen z falą, ponadto dwie duże zjeżdżalnie i groty z wodospadami. Rozbudowana strefa SPA & Wellness zaprasza do saun, sanarium, świata jacuzzi i na zabiegi SPA. Health Resort & Medical SPA Panorama Morska oferuje 400 pokoi, sale konferencyjne i szkoleniowe, restauracje.
  Dowiedz się więcej – park wodny Panorama Morska
 • AQUA PARK Milenium SPA w Kołobrzegu: aquapark Kołobrzeg to basen sportowy, basen rekreacyjny, w tym wyposażony w bicze, leżanki, gejzery, prysznice do masażu. Ponadto Jacuzzi, rzeka z prądem wodnym oraz 3 rozbudowane zjeżdżalnie. Ponadto w obrębie obiektu dostępne są: Hotel, siłownia, sala zapaśnicza, hala, lodowisko, hala łucznicza, stadion, wewnętrzne boisko do mini piłki nożnej.
  Dowiedz się więcej – park wodny w Kołobrzegu:
 • Park wodny KOSZALIN w Koszalinie: aquapark Koszalin to jeden z większych obiektów w Polsce oferujący ogromny basen sportowy z widownią, basen rekreacyjny z leżankami, wodospadami, itp. Ponadto płytki basen do nauki pływania, basen dla dzieci, faka, jacuzzi i dzika rzeka. Aquapark Koszalin to również baseny zewnętrzne o łącznej powierzchni ponad 300 metrów kwadratowych. Na terenie parku wodnego Koszalin znajduje się 6 zjeżdżalni, z czego najdłuższa posiada aż 176 metrów długości.
  Dowiedz się więcej – park wodny w Koszalinie
 • Kompleks Wczasowo Sanatoryjny SANDRA w Pogorzelicy: aquapark Sandra to obiekt należący do ośrodka Sandra SPA. Znajduje się tu m.in. zjeżdżalnia 130 metrów i druga o długości 60. Na obiekcie dostępny jest kompleks 5 różnych basenów, salonakowego, pływackiego, basen z wodospadem, do pływania i ćwiczenia, a także osobny basen dla dzieci, Wodna Dżungla.
  Dowiedz się więcej – park wodny Pogorzelica
 • Kryta Pływalnia AQUA-TUR w Szczecinku: aquapark Szczecinek oferuje tradycyjny basen sportowy i rekreacyjny z różnymi dodatkowymi atrakcjami, osobny basen dla dzieci, jacuzzi oraz wewnętrzną zjeżdżalnię o długości 65 metrów. Na terenie obiektu i w pobliżu znajdują się m.in. stadion miejski, korty tenisowe i boiska do piłki plażowej i siatkówki, a także strzelnica sportowa.
  Dowiedz się więcej – park wodny Szczecinek
 • Park Wodny RELAX w Świdwinie: basen sportowy, sztuczna rzeka, basen rekreacyjna, wanny z hydromasażem, wodospady wodne oraz zjeżdzalnia o długości 105 metrów. Ponasdto na terenie obiektu znajduje się siłownia, kręgielnia, basen z kulkami dla dzieci, gabinety rehabilitacyjne i sala konferencyjna oraz noclegi.
  Dowiedz się więcej – park wodny Świdwin
 • Aquapark HELIOS w Ustroniu Morskim: aquapark Ustronie Morskie oferuje basen sportowy z widownią, basen rekreacyjny z gejzerami, kaskadami wodnymi, stacjami masażu oraz osobno 3 wanny jacuzzi. Na zewnątrz dostępny jest również sezonowy basen rekreacyjny. Na obiekcie znajdziesz 3 zjeżdżalnie o zróżnicowanej długości od 15 do 45 metrów. Na terenie aquapark Ustronie Morskie dodatkowo sauna, korty tenisowe, plaża, plac zabaw, i boiska.
  Dowiedz się więcej – park wodny Ustronie Morskie
 • Pływalnia DELFIN w Wałczu: aquapark Wałcz to basen sportowy, basen rekreacyjny oraz 55 metrowa zjeżdżalnia. Na terenie i w pobliżu ponadto: Pełnowymiarowe boisko piłkarskie, dwie hale sportowe, korty tenisowe, boiska do piłki siatkowej, sala bokserska, siłownie, komora do krioterapii, ośrodek odnowy biologicznej i rehabilitacji, sale konferencyjne, możliwość wynajęcia pokoi i domków. Niedaleko znajduje się jezioro Rudoń.
  Dowiedz się więcej – park wodny Wałcz