Park Wodny Jan to jedna z ciekawszych propozycji spędzenia czasu nad morzem. Ten zlokalizowany nad Morzem Bałtyckim Aquapark cieszy się dużym zainteresowaniem i dobrą opinią. Położony jest w połowie drogi pomiędzy parkiem wodnym Koszalin i parkiem wodnym Jarosławiec. Razem stanowią one 3 kompleksy basenowe, które warto odwiedzić nie tylko w wakacje. Sprawdź, co wyróżnia aquapark nad morzem z hotelem Jan – poznaj Aquapark Jan i kompleks hotelowy Jan.

Park Wodny Jan – informacje podstawowe

Basen sportowy, dwa wewnętrzne baseny rekreacyjne oraz basen zewnętrzny, basen dla dzieci, dzika rzeka, jacuzzi oraz dwie ślizgawki wewnętrzne i dwie zjeżdżalnie zewnętrzne to tylko nieliczne atrakcje aquaparku Jan. W Parku Wodnym Jan odpocząć możesz na leżakach z hydromasażem i skorzystać z masującej siły wody w gejzerach wodnych. Dostępne są także gabinety odnowy biologicznej. Ponadto na terenie obiektu dostępna jest także dwutorowa kręgielnia i bar. W ramach parku wodnego możesz skorzystać z saun oraz jacuzzi.

Park Wodny Jan w Darłówku oferuje atrakcje wodne dla całej rodziny. Aquapark oferuje dwie zjeżdżalnie, w tym jedna o długości 140 m, a druga – Turbo – ma długość 70 m. Dzika rzeka, dwie ślizgawki i brodzik dla najmłodszych. Baseny łącznie mają 1500 m² w ty,m dostępny jest basen sportowy (25 x 12,5 m), rekreacyjny duży, rekreacyjny mały połączony z basenem zewnętrznym.

Park Wodny Jan korzysta z wody morskiej, która jest znakomita dla cery, kuracji łuszczycy i innych zmian skórnych.

Jak dojechać do Aquapark Jan w Darłówku?

Aquapark Jan znajduje się w Darłówku, nadmorskiej cześci miasta Darłowa, będącym jednocześnie jego dzielnicą. Położony jest prawie w połowie drogi między Koszatlinem (Mielno, Łazy), a popularnym Jarosławcem, niedaleko miejscowości Dąbki.

Do Koszalina dojedziesz drogą ekspresową S6, a dalej drogami krajowymi. Dojazd samochodem ze Szczecina zajmie nam około 2,5 godziny – to 213 km.

Do Sławna możesz dojechać pociągiem IC, a ze Sławna do Darłowa pociągiem regionalnym.

Ile kosztują bilety do Aquapark Jan w Darłówku?

Cennik Aquapark Jan zaczyna się od 19 zł za bilet ulgowy na 1 godzinę, normalny kosztuje 22 zł. Wstęp na 2 godziny to już odpowiednio 30 zł i 33 zł. Dostępne są także bilety całodzienne bez limitu, ulgowy 60 zł i normalny 65 zł .

Dodatkowe informacje o cenach biletów do aquapark Jan znajdziesz na stronie parku wodnego: http://www.parkwodny.net/pl/page/top/cennik.html

W jakich godzinach otwarty jest park wodny Jan?

Godziny otwarcia:

  • Poniedziałek – wtorek: nieczynne
  • środa – czwartek 14:00 – 20:00,
  • piątek 12:00 – 20:00
  • sobota 11:00-21:00
  • niedziela 12:00 – 20:00

Kręgielnia:

  • poniedziałek – wtorek nieczynne
  • środa – czwartek 15:00 – 20:00
  • piątek 12:00 – 23:00
  • sobota 11:00 – 23:00
  • niedziela 12:00 – 20:00

Czy w Aquapark Jan można płacić bonem turystycznym?

Z informacji ze strony internetowej wynika, że płatność bonem turystycznym możliwa jest tylko przy płatności za obiekt hotelowy JAN. Obiekt ten znajduje się na liście obiektów, które korzystają z bonu turystycznego.