Jedną z największych atrakcji w miejscowości Jarosławiec jest  kompleks AQUAPARK Panorama Morska, zlokalizowany jako część rekreacyjna Aquapark Health Resort & Medical SPA Panorama Morska All Inclusive. Aquapark jest dostępny dla gości ośrodka, ale w sezonie letnim mogą z niego korzystać także osoby z zewnątrz. Czy warto? Zdecydowanie tak. To jeden z największych takich obiektów, który może pochwalić się ogromnym parkiem wodnym zewnętrznym, a dodatkowo podgrzewana jest w nim woda od maja do września.

Aquapark Panorama Morska – informacje podstawowe

Na terenie kompleksu basenowego znajdziesz m.in:

 • rwąca rzeka,
 • grota z wodospadami,
 • basen wielofunkcyjny z wieloma atrakcjami,
 • 1000 leżaków basenowych.

Aquapark Panorama Morska składa się z części wewnętrznej i zewnętrznej, a także 4 gwiazdkowy hotel, z restauracją i wspomnianym już aquaparkiem. To, co może zwrócić Twoją uwagę to fakt, że na terenie aquaparku zostałą stworzona specjalna przestrzeń dla dzieci, w której znajduje się płytka woda oraz ciekawe zwierzęta morskie tryskające wodą.

Aquapark Jarosławie to aż 10 zjeżdżalni wolnych, a także: basen z rwącą rzeką, basen ze zjeżdżalniami, 2 zewnętrzne baseny wielofunkcyjne oraz popularny  basen ze sztuczną falą. Po rozbudowaniu obiektu dostępne są także: zjeżdżalnia rodzinna, zjeżdżalnia 3 torowa i rurowa.

6 zjeżdżalni zewnętrznych:

 • Zakręcona, zakryta rura
 • Wyboista, odkryta zjeżdżalnia
 • Ślizg do zjeżdżania w kilka osób
 • Trzy zjeżdżalnie idealne do wyścigów

4 zjeżdżalnie wewnętrzne:

 • Dwie zakręcone, długie rury
 • Dwie zjeżdżalnie dla dzieci

Baseny mają głębokość od 1,20 do 1,35m, woda jest w nich podgrzewana od 29 maja do 16 września. Jeśli szukasz hotel z basenem nad morzem all inclusive to zdecydowanie jest to oferta dla Ciebie.

Na terenie obiektu także:

 • Świat dziecka „TROPI” – centrum zabaw z basenami, z piłeczkami i zjeżdżalniami (3-8 lat);
 • Mini club „COCO” (3-8 lat) – dzieci pozostają pod czujnym okiem wykwalifikowanej opiekunki;
 • Playland „JUMBO” – strefa gier dla młodszych i starszych min: Xboxy – 37 gier, 2 wieże interaktywne, Knoocker, strefa gier planszowych.
 • Park maszyn VR – Maszyna VR-TWO z pokazami w technologii 9D, maszyna VR- HERO z ok. 50 grami, symulator wyścigów VR RACE oraz symulatory Wirtualnej Rzeczywistości dla dzieci VR KIDS. dodatkowo płatne
 • Zewnętrzne place zabaw

Aquapark Jarosławiec Cennik 2022

Wakacje – 1,5 godziny:

 • od 10.00 – 55 zł/ os.

Wakacje – 2,5 godziny:

 • od 10.00 – 65 zł/ os.

Wakacje – wejście jednorazowe bez ograniczeń czasowych:

 • od 10.00 – 85 zł/ os.
 • od 16.15 – 70 zł/ os.
 • od 17.30 – 55 zł/ os.
 • od 18.00 – 50 zł/ os. 

Poza wakacjami:

 • 1,5 godziny – 45 zł/ os.
 • bez ograniczeń – 59 zł/ os.

Aquapark Jarosławiec – jak dojechać?

Aquapart Panorama Morska zlokalizowany jest w północno wschodniej części województwa zachodniopomorskiego między jeziorami Kopań i Wicko, 20 km od Darłowa i 30 km od Ustki.

Do Koszalina, jadąc od strony Szczecina, dojedziesz drogą ekspresową S6 (nowoczesna dwupasmówka), a następnie drogą wojewódzką 203 przez Dąbki i Darłowo, lub drogą krajową 6 do Sławna i lokalnymi drogami do Jarosławca.

Jeśli chcesz dojechać ze Szczecina do Jarosławca pociągiem, dojedziesz IC do Słupska, a następnie PKS do Jarosławca. Podobnie, jeśli zdecydujesz się jechać od strony Trójmiasta lub Wrocławia.

Aquapark Panorama Morska czy można płacić bonem turystycznym?

Termin płatności bonem turystycznym za usługi hotelarskie lub imprezy turystyczne w Polsce został przedłużony o sześć miesięcy, czyli do 30 września 2022 r. Początkowo miał być ważny do 31 marca 2022 r. Bon jest dostępny na profilu PUE ZUS.

Bonem turystycznym możesz zapłacić m.in. za usługi hotelarskie. Bonem można zapłacić do 30 września 2022 r. Z usługi opłaconej do tego dnia można też skorzystać po tym terminie. Bonu nie wymienimy na gotówkę ani na inne środki płatnicze.

Jak podaje strona internetowa Aquapark Panorama Morska Jarosławiec, bonem turystycznym możesz zapłacić zarówno za usługi hotelarskie jak również pobyt w Aquapark.

Hotel z basenem nad morzem All Inclusive

Szukasz atrakcyjnego hotelu nad morzem? Potrzebujesz hotel z basenem nad morzem? Dobrze trafiłeś. Panorama Morska to obiekt wielofunkcyjny, w którego skład wchodzi Aquapark, Hotel, Domki, SPA oraz dziesiątki atrakcji dla dzieci.

Przykładowo: tygodniowy (8 dni/7 noclegów) pobyt dla 2 dorosłych w pokoju 2-osobowym, z pakietem All inclusive w sierpniu w pokoju LUX (wyżywienie + dostęp do wszystkich atrakcji) to cena około 6500 zł.

Jarosławiec TAXI

Po Jarosławcu, a więc chcąc dojechać do Aquapark Panorama Morska, możesz poruszać się pieszo, samochodem lub taksówkami.

W Jarosławcy usługi TAXI Jarosłwiec oferują jedynie lokalni przewoźnicy, nie znajdziesz tutaj korporacji taksówkarskiej. Wg. Google w Jarosławcu można skorzystać z TAXI:

Taxi 7-osobowe Jarosławiec Panorama,Darłowo, Wicie, Dąbki. 76-100 Sławno, Bolesława Prusa 11.

 • Kontakt: 798 117 958

Dodatkowe informacje o transporcie w Jarosławcu znajdziesz w Punkcie Informacji Turystycznej:

Punkt Informacji Turystycznej
ul. Nadmorska 28
76-107 Jarosławiec
tel. (59) 810-94-40

Informacje oraz zdjęcie wyróżniające pochodzą z serwisu: https://www.panorama-morska.pl/


Arkonka Szczecin

To największy kompleks basenowo-rekreacyjny w Polsce i jeden z największych w Europie. Ponad 8000 metrów kwadratowych basenów, 4 zjeżdżalnie, restauracja Szyszka. Poznaj kąpielisko Arkonka w Szczecinie, sprawdź cennik Arkonka.

https://arkonka.szczecin.eu/ Największy w Polsce kompleks basenów otwartych, kąpielisko Arkonka Szczecin.

GoKarty Szczecin

Sprawdź najlepsze tory gokartowe w Szczecin, gdzie możesz zmierzyć się z przyjaciółmi w szalonym wyścigu samochodowym. Odkryj tor gokartowy Silver Hotel i popularny zewnętrzny tor gokartowy na Wojska Polskiego. Sprawdź GoKarty Szczecin i poznaj cennik gokartów.

Kręgielnie Szczecin

Szczecin to nie tylko atrakcje wodne, gokarty, bilard, escape room, to także znakomite kręgielnie, gdzie możesz powalczyć z przyjaciółmi o najlepszy wynik w tej popularnej grze. Poznaj kręgielnie Szczecin i sprawdź cenę rozgrywki.