Aquapark Koszalin to jeden z większych obiektów w Polsce oferujący ogromny basen sportowy z widownią, basen rekreacyjny z leżankami, wodospadami, itp. Ponadto płytki basen do nauki pływania, basen dla dzieci, faka, jacuzzi i dzika rzeka. Aquapark Koszalin to również baseny zewnętrzne o łącznej powierzchni ponad 300 metrów kwadratowych. Na terenie parku wodnego Koszalin znajduje się 6 zjeżdżalni, z czego najdłuższa posiada aż 176 metrów długości. Czy warto odwiedzić Aquapark Koszalin? Ile kosztują bilety do Aquapark Koszalin? Sprawdź!

Aquapark Koszalin atrakcje

Park Wodny w Koszalinie to jeden z największych aquaparków w Polsce. Na obiekcie znajdziemy 7 basenów, z czego 6 z nich pełni, funkcję rekreacyjną i 2 z nich znajdują się w zewnętrznej części obiektu.

W Aquapark Koszalin znajduje się duża strefa saun, w której znajdują się łaźnie – solankowa, parowa, parowo-błotna, a także sauny – fińska, ziołowa, sauna do rytuałów, kabina infrared, koloroterapia, strefa jaccuzi, bicze, słoneczna łąka, grota solna, grota lodowa, zewnętrzna wypoczywalnia z tarasem i sześcioosobowym jacuzzi.

W części rekreacyjnej można korzystać z leżanek basenowych, wodospadów rurowych, gejzerów powietrznych, jacuzzi, ściennych masażerów oraz oczywiście zjeżdżalni wodnych, których Park Wodny ma sześć w swojej ofercie. Najdłuższa z nich to Anakonda, mierząca 176 m długości.

Na obiekcie dostępnych jest 6 zjeżdżalni:

  1. Anaconda, żółta. Długość: 176m. Zewnętrzna.
  2. Rodzinna, szeroka. W części zewnętrznej.
  3. Anaconda, zielona. Zewnętrzna.
  4. Spirala, zielona. Wewnątrz hali basenowej.
  5. Cebula. Wewnątrz hali basenowej.
  6. Turbo, zielona. Zewnętrzna.

Na obiekcie znajduje się także popularna restauracja Mniam Mniam, w której znajdziecie różnego rodzaju dania przygotowywane na miejscu, w tym śniadania, obiady, przekąski na ciepło i zimno, desery, ale też kebab, pizza i burgery.

Park Wodny Koszalin Cennik

Ceny biletów do Aquapark Koszalin zaczynają się już od 23 zł (bilet ulgowy) oraz 32 zł (bilet normalny). Mniej zapłacimy tylko za wejście na sam basen sportowy, 17 zł normalny i 14 ulgowy. W ofercie dostępne są także bilety rodzinne 2+1 w cenie od 121 zł. Osobno zapłacimy za wejście do strefy SAUN.

Bilety do Aquapark Koszalin dostępne są na 1, 2 i 3h oraz wejście całodniowe. W ostatnim przypadku zapłacimy odpowiednio 69 zł za bilet ulgowy i 84 zł za bilet normalny. To znacznie więcej, niż np. w przypadku popularnego Aquapark Wrocław (40/60 zł), ale znacznie mniej niż w przypadku Suntago, gdzie ceny sięgają 139 zł za bilet normalny i 119 zł za ulgowy.

Cennik ze strony: https://aquapark.koszalin.pl/cennik/

Jak dojechać Aquapark Koszalin?

Aquapark Koszalin znajduje się w północnej części województwa zachodniopomorskiego, niedaleko popularnej miejscowości wypoczynkowej Mielno. Ważne jest to, że Koszalin nie jest położony bezpośrednio nad morzem, a kilkanaście km w głąb. Do samego Szczecina dojedziemy drogą S3, a następnie S6 (cały czas 2 pasy do samego wjazdu do miasta). Z Centrum Szczecina do Koszalina to około 170 km, gdzie dojazd powinien zająć nam nie dłużej jak 1,5h. Po drodze możesz zajechać do Kołobrzegu, gdzie również znajdują się dwa parki wodne.

Sprawdź także:

Czy w Aquapark Koszalin można płacić bonem turystycznym?

W Aquapark Koszalin nie zapłacisz bonem turystycznym. Listę obiektów, w których możesz płacić bonem turystycznym sprawdzisz tutaj: https://bonturystyczny.polska.travel/mapa


Arkonka Szczecin

To największy kompleks basenowo-rekreacyjny w Polsce i jeden z największych w Europie. Ponad 8000 metrów kwadratowych basenów, 4 zjeżdżalnie, restauracja Szyszka. Poznaj kąpielisko Arkonka w Szczecinie, sprawdź cennik Arkonka.

https://arkonka.szczecin.eu/ Największy w Polsce kompleks basenów otwartych, kąpielisko Arkonka Szczecin.

GoKarty Szczecin

Sprawdź najlepsze tory gokartowe w Szczecin, gdzie możesz zmierzyć się z przyjaciółmi w szalonym wyścigu samochodowym. Odkryj tor gokartowy Silver Hotel i popularny zewnętrzny tor gokartowy na Wojska Polskiego. Sprawdź GoKarty Szczecin i poznaj cennik gokartów.

Kręgielnie Szczecin

Szczecin to nie tylko atrakcje wodne, gokarty, bilard, escape room, to także znakomite kręgielnie, gdzie możesz powalczyć z przyjaciółmi o najlepszy wynik w tej popularnej grze. Poznaj kręgielnie Szczecin i sprawdź cenę rozgrywki.