Jezioro Głębokie to 3 kluczowe dla Szczecina atrakcje: kąpielisko Głębokie, park linowy Tarzania oraz Wakeboard Szczecin. W okolicy znajduje się także kilka ważnych miejsc na grilla i ognisko, np. polana Wołczkowska, Sportowa, Kupczyka czy Sosnowa.

Nad jezioro Głębokie możesz dojechać samochodem, znajduje się tutaj całkiem duży parking, a dwa kolejne mniejsze, przy ul. Miodowej obok polany Białej i Miodowej. Najlepiej jednak wybrać się nad jezioro Głębokie tramwajem lub autobusem.

Jakim tramwajem dojechać na kąpielisko Głębokie?

Jak dojechać na Głębokie w Szczecinie? Na kąpielisko Głębokie możesz dojechać liniami tramwajowymi 9 i 12. Przystanek tramwajowy znajduje się tuż przy bramie wejścia na jezioro Głębokie.

Sporty wodne - porównaj na Ceneo.pl

Jak dodaję Szczecin Głębokie: do planowania trasy dojazdu polecamy korzystać z serwisu jakdojade.pl – kliknij tutaj, aby przejść do planu trasy, jako punkt docelowy wprowadź przystanek Głębokie.

Jakim autobusem dojechać nad jezioro Głębokie?

Poza tramwajem w kierunku kąpieliska Głębokie jeździ także autobus. Na szczególną uwagę zasługują linie autobusowe 51, 103106 221 i 227 oraz nocna 529.

Do planowania trasy dojazdu polecamy korzystać z serwisu jakdojade.pl – kliknij tutaj, aby przejść do planu trasy, jako punkt docelowy wprowadź przystanek Głębokie.

Sprawdź także: