Niemcy są domem dla wielu parków rozrywki. W każdym innym parku rozrywki w Niemczech panują różne rozmiary, style i motywy. Ponieważ Niemcy uwielbiają zabawny dzień w parku przygód, niemieckie parki rozrywki każdego dnia w roku są świadkiem wysokiej liczby odwiedzin. Parki rozrywki w Niemczech to przede wszystkim zabawa, przygoda i emocje, więc jeśli jesteś kimś, kto gra dla wszystkich trzech, oto lista 10 najlepszych niemieckich parków rozrywki, które musisz odwiedzić podczas swojej podróży do Niemiec.

Czy jesteś kimś, kto kocha przygody? Niemcy to miejsce, w którym warto być! W kraju jest kilka parków rozrywki, które możesz odwiedzić i na pewno się nie zawiedziesz. Każdy park rozrywki ma inny motyw przewodni. Przejażdżki w parkach rozrywki są zgodne z określonym tematem, podczas gdy ludzie wędrują po okolicy w kostiumach tematycznych. Park rozrywki w Niemczech to zupełnie nowy świat i na pewno się rozbawisz. Przeczytaj artykuł dalej, aby dowiedzieć się o 10 najlepszych parkach rozrywki w Niemczech w 2021 roku.

Park Filmowy

Park filmowy w Niemczech skupia się na filmach. Jeśli jesteś wielkim miłośnikiem filmów, musisz odwiedzić Movie Park przynajmniej raz w życiu. To szalony park rozrywki położony w Bottrop-Kirchhellen w Niemczech Zachodnich. Odwiedzający mogą cieszyć się upadkiem na zjeżdżalni Dora lub przeciwstawić się grawitacji na rollercoasterze Jimmy’ego.

W Movie Park każdy znajdzie coś dla siebie! Niezależnie od tego, czy jest to ktoś, kto kocha filmy z Hollywood, czy po prostu ktoś, kto kocha przygody, każdy znajdzie coś, na co czeka. Wybierz się z rodziną do tego parku rozrywki i przeżyj miłość do filmów z nutką zabawy.

Belantis

Belantis to park rozrywki położony w Lipsku w Saksonii. Jest to park rozrywki, w którym można odwiedzić 8 różnych parków rozrywki. Od przygody, przez tajemnicę po magię, ten park rozrywki ma wszystko, co zaspokoi Twoją ciekawość. Nie przegap okazji, aby przegapić park rozrywki Belantis, gdy jesteś w Niemczech.

Legoland Niemcy Ośrodek wypoczynkowy

Legoland to największy park rozrywki w całej Bawarii. Jak sama nazwa wskazuje, w Legoland chodzi o lego , małe plastikowe klocki, z których dzieci mogą zrobić praktycznie wszystko. Dzieci uwielbiają zwiedzać legoland w ramach wycieczki do Niemiec. Dzieci są stworzone do wykonywania czynności, takich jak prowadzenie samochodu i opieka nad domem, które bardzo im się podobają.

Legoland jest ogromny. Możesz potrzebować więcej niż jednego dnia, aby się całkowicie rozejrzeć. Dlatego możesz zarezerwować bilety w ośrodku Legoland Village i cieszyć się komfortowym pobytem, ​​jednocześnie ciesząc się rozrywką.

kraina fantazji

Phantasialand to wesoły park rozrywki, który znajduje się między Bonn i Kolonią w Niemczech. Odwiedzający są zdumieni zabawnymi pokazami i grami, które odbywają się w parku rozrywki Phantasiland. Kilka z nich ustanowiło pewne rekordy świata, takie jak najszybsza jazda na świecie lub najszybszy rodzinny bumerang. Spotkasz kilka zabawnych gier, takich jak zabijanie myszy w cukierni i jazda na wirtualnym jastrzębiu przez ciemność. Odwiedź park rozrywki Phantasialand.

Heide Park

Heide Park znajduje się w Dolnej Saksonii i jest uważany za jeden z największych parków rozrywki w Niemczech. Dzieci uwielbiają odwiedzać Heide Park, ponieważ ma on niesamowite obszary, takie jak kraina świnek Peppa, kraina zapomnianych i kraina piratów.

Dorośli również bardzo kochają ten park rozrywki, ponieważ ma najbardziej stromą drewnianą kolejkę górską na świecie. Jest to śmiertelna przejażdżka i jest miejscem docelowym dla osób żądnych przygód.

Tripsdrill

Park rozrywki Tripsdrill jest jednym z najstarszych parków w Niemczech. Jest to stary dobry park rozrywki, który nie ma wielu tematów. Zamiast tego skupia się na jednym temacie, Szwabii w latach 80. XIX wieku.

Poznaj kulturę i ciesz się najzabawniejszym parkiem rozrywki z dawnych czasów tylko w Niemczech. Mówi się, że w parku rozrywki Tripsdrill znajduje się najstarsza drewniana kolejka górska skręcona specjalnym rodzajem gwoździ. Czy to nie interesujące? Zarezerwuj bilety, aby odwiedzić Niemcy już dziś, aby doświadczyć tego starego dobrego piękna!

Allgaeu Skyline Park

Pomiędzy Monachium a Jeziorem Bodeńskim, w pięknej górskiej scenerii, znajduje się park rozrywki Allgäu Skyline Park. Lokalizacja jest tak ładna i surrealistyczna, że ​​turyści gromadzą się w tym parku rozrywki w każdym sezonie wakacyjnym, aby cieszyć się kilkoma przejażdżkami wzdłuż zapierającej dech w piersiach scenerii. Allgäu Skyline Park ma około 60 atrakcji, które trzeba odwiedzić. Zabierz swoją rodzinę do tego zabawnego i wspaniałego parku rozrywki i ciesz się tym cudownym miejscem w pełni.

Park wakacyjny

Jeśli chcesz poznać prawdziwe znaczenie emocji, musisz odwiedzić upragniony Holiday Park. Jest to jeden z najczęściej odwiedzanych parków rozrywki w całych Niemczech. Swobodny spadek, najbardziej szalona jazda w całej Europie, która zrzuca człowieka z dużej wysokości, została po raz pierwszy zaprezentowana w Holiday Park. Mają też inne niesamowite przejażdżki, takie jak kolejki górskie, które przyspieszają do 100 km/h.

Park Serengeti

Park Serengeti słynie z niesamowitych przygód safari w całych Niemczech. Ten park rozrywki znajduje się w Dolnej Saksonii. Jak sama nazwa wskazuje, tematem tego parku rozrywki są safari w dżungli i dzikie zwierzęta. To połączenie dzikiej przyrody i ekscytujących przejażdżek, które uwielbiają Niemcy. Jeśli jesteś w Niemczech, nie przegap Parku Serengeti, aby doświadczyć tego, co najlepsze z obu światów.

Europa Park

Europa Park to największy park rozrywki w całych Niemczech. Jest również znany jako drugi co do wielkości park rozrywki w Europie. Park Rozrywki Europa co roku przyciąga prawie 6 milionów odwiedzających i jest uważany za jedno z najbardziej znanych miejsc w Niemczech. Z około 100 atrakcjami, Europa Park jest tematycznie nawiązujący do różnych krajów Europy. Zobaczyć mieszankę tak wielu europejskich krajów w jednym miejscu to z pewnością surrealistyczne przeżycie!

Wniosek-

Niemcy to jedno z najbardziej ulubionych miejsc turystycznych na całym świecie. Ma wiele zajęć rekreacyjnych dla turystów, a jedną z nich jest emocjonująca rozrywka w parkach rozrywki!

Kategorie: Blog