IKEA posiada w swojej ofercie przede wszystkim meble i akcesoria do wyposażenia domu i mieszkania, czy biura i firmy. Możesz kompletnie wyposażyć kuchnię, łazienkę, salon, pokój dziecka, jadalnię, a także balkon i taras. IKEA nie posiada w swojej ofercie basenów ogrodowych ani niczego, co by basen przypominało.

Możesz odwiedzić sklep IKEA Szczecin, przygotowaliśmy także plan jak dojechać do IKEA Szczecin oraz godziny otwarcia IKEA Szczecin, aby sprawdzić, aktualną ofertę klepu.

IKEA w sezonie 2022 przygotowała specjalną kolekcję: Kolekcja KÅSEBERGA powstała we współpracy z World Surf League

IKEA nawiązała współpracę z World Surf League, aby stworzyć kolekcję zgodną z podejściem do życia charakterystycznym dla surferów, ale skierowaną do każdego, nie tylko do osób dosiadających fal. Wykonana z materiałów odnawialnych i pochodzących z recyklingu kolekcja KÅSEBERGA jest odpowiedzią na globalne wyzwania planety, a jednocześnie poprawia codzienne życie w zrównoważony sposób — w wodzie i na lądzie.

W ofercie IKEA znajdziemy krzesła drewniane plażowe, torby plażowe, pancza, termosy, grille przenośne, lodówki chłodzące przenośne i wiele innych – poznaj całą kolekcję.

Kategorie: Blog