Wyznaczyłeś trasę przejazdu w Google Maps? Wiesz już jak dojechać z punktu A do B oraz wyznaczyłeś przystanki, punkty pośrednie. Teraz możesz dodatkowo, korzystając z utworzonej trasy przejazdu, wyszukiwać różne miejsca na trasie. Dowiedz się jak znaleźć stację benzynową lub restaurację McDonals na trasie swojej podróży.

Mapy Google – wyznaczanie trasy

Mapy Google to wszechstronne narzędzie, które każdego dnia daje nam możliwość znalezienia firmy, punktu usługowego, ulubionej restauracji, ale także wyznaczyć trasę dojazdu. Google Maps dostarcza też informacji o wizytówkach firm, a więc daje możliwość szybkiego kontaktu czy poznania godzin otwarcia.

Kiedy planujesz trasę przejazdu i ruszasz w drogę, możesz po drodze zgłodnieć lub może Ci brakować benzyny. Na trasie znajdziesz wiele tablic informacyjnych, ale być może chcesz zajrzeć w konkretne miejsce, np. do restauracji McDonals, KFC czy stację Orlen.

Korzystając z Google Maps, możesz dodawać takie lokalizacje jako punktu pośrednie na trasie lub możesz je wyszukiwać w okolicach planowanej trasy przejazdu. Zobacz jakie to proste szukać miejsc na trasie przejazdu w Google Maps.

Jak szukać miejsc na trasie przejazdu w Google Maps?

Pierwszym krokiem do poszukiwania miejsc w okolicy trasy przejazdu, jest oczywiście wyznaczenie trasy w Google Maps. Sprawdź jak dojechać do celu z pomocą map Google w osobnym artykule, jakie przygotowaliśmy dla Ciebie.

Jesteś gotowy? Czas wyruszyć w drogę i poszukać ulubionej restauracji na S3 lub stacji benzynowej na S4. W Google użytkownicy często pytają gdzie jest McDonals na A1, lub gdzie jest McDonalds na A4, a także gdzie jest KFC na A2.

Wyznacz trasę zgodnie z powyższą instrukcją, a następnie skorzystaj z opcji dodatkowych.

Po prawej stronie na górze możesz skorzystać z przycisków wyszukiwania na trasie, np. stacje benzynowe, restauracje i hotele lub inne obiekty.

Dzięki temu możesz szybko znaleźć, np. gdzie jest McDonalds na S3, McDonalds na A4, itp..

Jeśli korzystasz z map Google na telefonie, opcję tę znajdziesz po rozwinięciu dodatkowego menu (3 kropki), a następnie kliknięciu Szukaj w trasie.

Wpisz, czego szukasz lub skorzystaj z dedykowanych przycisków, np. stacja benzynowa lub restauracja.

Kategorie: Blog