Wszystko jest już wiadome. 1 czerwca 2024 roku otwarta zostanie Fabryka Wody, największy Aquapark w Szczecinie, największy aquapark w północnej Polsce. Szczecin doczekał się swojego Aquaparku, a razem z kąpieliskiem Arkonka, Szczecin dołącza do grupy nielicznych miast w Polsce, które mogą pochwalić się znakomitym zapleczem kąpieliskowym. Aquapark, otwarte kąpielisko Arkonka, kąpieliska nad jeziorami Głębokie i Dąbie, kąpielisko Dziewoklicz, a także liczne kąpieliska w promieniu kilkudziesięciu kilometrów i… morze.

Oto informacje na temat cen biletów do Aquaparku Szczecin Fabryka Wody:

  • Bilet na atrakcje wodne: 85 zł za cały dzień.
  • Wstęp do Edukatorium: 37 zł.
  • Aquapark (strefa basenów rekreacyjnych, basen sportowy, strefa zewnętrzna): Bilet normalny na 2 godziny kosztuje 60 zł lub 85 zł za cały dzień. Bilet ulgowy to odpowiednio 50 zł lub 70 zł. Bilet rodzinny (2+1) to 145 zł za 2 godziny (15 zł dopłaty za każde kolejne dziecko) lub 189 zł za cały dzień (30 zł dopłaty za każde kolejne dziecko).
  • Strefa zewnętrzna: Bilet normalny tylko na strefę zewnętrzną kosztuje 29 zł za 2 godziny lub 39 zł za cały dzień. Bilet ulgowy to odpowiednio 19 zł lub 29 zł.
  • Saunarium (strefa saun, strefa basenów rekreacyjnych i basen sportowy): Bilet normalny kosztuje 50 zł za 1 godzinę, ulgowy 40 zł. Wstęp na cały dzień to odpowiednio 40 zł lub 30 zł.
  • Strefa edukacji: Bilet normalny do Edukatorium na cały dzień kosztuje 37 zł, ulgowy 29 zł. Bilety rodzinny (2+1) kosztuje 85 zł.
  • Oferta łączona Aquapark + Edukatorium (strefa basenów rekreacyjnych, basen sportowy, Edukatorium): Bilet normalny na cały dzień kosztuje 99 zł, ulgowy 85 zł. Bilet rodzinny (2+1) to 240 zł (40 zł dopłaty za każde kolejne dziecko).

Pamiętaj, że ceny mogą ulec zmianie, więc zawsze warto sprawdzić najnowsze informacje na stronie Aquaparku Szczecin Fabryka Wody.

Chcesz dowiedzieć się więcej, ile kosztuje wejście na Aquapark Szczecin i kiedy jest otwarcie Aquapark Szczecin? Obserwuj nas i odwiedź pozostałe artykuły i strony:

Kategorie: Blog