Cennik obiektu basenowego Fabryka Wody nie został jeszcze ustalony. Aquapark Fabryka Wody w Szczecinie na dzień 5 marca 2022 roku jest jeszcze w trakcie budowy, a wstępny koniec prac budowlanych przewidziany jest na III kwartał 2022 roku. Możliwe, że otwarcie aquapark Szczecin nastąpi z końcem roku lub na początku 2023.

Kiedy otwarcie Fabryka Wody?

Niektóre źródła podają, że istnieje możliwość, że w okresie letnim otwarte będą już baseny zewnętrzne. Nie zostało to jednak w żaden sposób potwierdzone, dlatego planując wakacje w zachodniopomorskim, sprawdź ofertę innych dostępnych aquaparków:

Ile kosztują bilety do aquapark Szczecin?

Wg. wstępnych ustaleń cennik aquaparku Fabryka Wody w Szczecinie ma być bardzo zbliżony do cennika usług świadczonych przez podobne obiekty w Polsce. Aquapark ma być obiektem który będzie zarabiał. Z pewnością możemy spodziewać się, że ceny usług będą znacznie wyższe od cen Centrum Wodnego Laguna w Gryfinie.

Warto również zwrócić uwagę, że aquapark Szczecin to nie tylko baseny i strefa SPA, ale również część edukacyjna. Możliwe, że w cenniku pojawią się bilety na basen, do centrum edukacji i łączone.

Bilety Fabryka Wody online

Nie ma potwierdzonych informacji czy bilety do aquapark Szczecin będą dostępne online. Jednak mając na uwadze dostępnośc systemów informatycznych oraz aplikacji miejskich, w ktorych można m.in. kupić bilety na komunikację miejską czy na kąpielisko Arkonak, z pewnością pojawi się także możliwość zakupu biletów aquapark Szczecin online.

Czy dzieci wchodzą za darmo do Fabryki wody?

Nie ma potwierdzonych informacji.

Czy można zwrócić zakupiony bilet do aquapark Szczecin?

Nie ma potwierdzonych informacji.