Czy w IKEA można płacić bonami SODEXO?

Urządzasz się w nowym mieszkaniu? A może po prostu chcesz kupić nowe łóżko? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: kupony Sodexo są akceptowane w wielu popularnych salonach meblowych. Meblowi partnerzy Sodexo to: IKEA, Leroy Merlin, Black Red White, Bodzio, Jysk, Obi, Selene Materace oraz Fabryka Sypialni.

Tak, w IKEA można płacić bonami SODEXO.

Czy w IKEA zapłacić przy odbiorze?

IKEA nie oferuje opcji płatności za pobraniem. Płacisz za zakupy w chwili składania zamówienia. Jeśli kupujesz na raty, spłacasz je zgodnie z harmonogramem.

Jak kupować na raty w IKEA?

Czy można oddać złożone meble w IKEA?

Zwrotowi podlegają towary w stanie z momentu wydania ich Klientowi. Towary rozpakowane, towary bez oryginalnego opakowania oraz zmontowane meble i akcesoria mogą być zwracane jedynie w przypadku, kiedy nie noszą śladów użytkowania.

Ustawa o prawach konsumenta w art. 38 wskazuje przypadki, w których konsumentowi nie przysługuje możliwość skorzystania z uprawnienia do odstąpienia od umowy.

Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza sposób konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru.

W związku z powyższym, skręcenie mebli IKEA nie jest powodem odrzucenia zwrotu. Szczególnie że towar nie był wykonywany zgodnie ze specyfikacją klienta, a więc np. robiony na zamówienie. Ta sytuacja z kolei może mieć miejsce np. przy blatach, które są docinane na wymiar.

Jak oddać produkty bez paragonu w IKEA?

Do dokonania zwrotu potrzebny będzie dowód zakupu: oryginał paragonu, faktura VAT w formie elektronicznej lub papierowej, karta IKEA Family (wydaną na terenie Rzeczpospolitej Polskiej), jeśli dany zakup został zarejestrowany przy jej użyciu.

Czy w IKEA są raty 0%?

Tak. Co jakiś czas pojawiają się raty 0% w ofercie IKEA.

Czy w IKEA jest toaleta?

Tak. W każdym sklepie IKEA jest toaleta. Męska, damska, dla niepełnosprawnych, dla rodzin, matek z dzieckiem, itp.. Dodatkowo w toaletach męskiej i damskiej są stanowiska dla starszych dzieci.

Czy można wejść z psem do IKEA?

W wyjątkowych sytuacjach ochrona i pracownicy sklepu mogą pozwolić na wejście z psem na teren sklepu. W takich jednak przypadkach pies nie może chodzić samodzielnie, ani być przewożony w wózku sklepowym.

Na zakupy z psem można się też wybrać do sklepów IKEA, ale tu dotyczy to już wyłącznie osób, które wymagają asysty przeszkolonych psów przewodników. Ze względów bezpieczeństwa niedozwolone jest przebywanie osób ze zwierzętami w restauracjach IKEA, kawiarniach, bistro i Sklepikach Szwedzkich

Czy w IKEA można płacić BLIKIEM?

Tak, możesz zapłacić BLIKIEM za zakupu Internetowe i zakupy w salonie IKEA.

Czy można negocjować ceny w IKEA?

Nie. Nie można. Możesz jednak skorzystać z z Działu Sprzedaży Okazyjnej, gdzie pojawiają się meble z wyprzedaży. Czasami nowe, końcówki serii, itp..

Czy w IKEA jest dostawa do domu?

Tak. Ikea oferuje dostawę do domu.

Dostawa kurierem

Od 5,-

Dostawa bez wniesienia

Od 59,

Dostawa z wniesieniem

Od 99,

Dostawa z wniesieniem o wybranej porze dnia

Od 119,

Dostawa za 5,- dla Klubowiczów IKEA Family przy zakupach za min. 149,-
Cena regularna 15,-

  • Usługa dostawy akcesoriów i małych mebli z wniesieniem na terenie całej Polski
  • Paczkę do 30 kg – informację o tym, czy dany produkt jest objęty dostawą kurierem znajdziesz w koszyku
  • Średni czas dostawy to 4 dni robocze

Czy w IKEA jest black friday?

I tak i nie. Jakpo takich promocji na meble w Black Friday raczej nie znajdziecie, ale IKEA wprowadza coś takiego jak Green Friday.  Oddaj i Zyskaj. Oddaj stare meble i zgarnij za nie kasę.

Jak zamówić IKEA do paczkomatu?

Jak podaje strona IKEA: Do Paczkomatów InPost możesz zamawiać te produkty, które mieszczą się w paczkach o maksymalnych wymiarach do 56/36/38cm i o wadze do 24kg. Podczas zakupów na stronie IKEA czy za pomocą aplikacji IKEA system sam oceni, czy wybrane produkty mogą zostać dostarczone do Paczkomatu InPost.

Jak anulować zamówienie w IKEA?

Jak podaje strona IKEA: Mozesz anulować swoje zamówienie  samodzielnie na stronie Szczegóły zamówienia.

Jak zaprojektować szafę w IKEA?

Podobnie jak kuchnię, możesz zaprojektować szafę IKEA z doradcą w dowolnym sklepie IKEA lub w domu, a także skorzystać z aplikacji:

Jak złożyć reklamację IKEA?

Reklamację możesz zgłosić najwygodniejszą dla siebie drogą:

  • online na stronie ikea.pl/reklamacjerozmawiając z pracownikiem na czacie,
  • kontaktując się z infolinią Domolinia IKEA pod numerem telefonu 22 275 00 00,
  • odwiedzając Dział Obsługi Klienta w dowolnym sklepie stacjonarnym IKEA.

Szczegółowe informacje o składaniu reklamacji IKEA znajdziesz na dedykowanej stronie:

Jak zaprojektować kuchnię IKEA?

Do projektowania kuchni IKEA służy Planer mebli IKEA, Planer kuchni IKEA i jest to aplikacja do samodzielnej obsługi, np. na komputerze.

Możesz zaprojektować kuchnię METOD, kuchnię ENHET oraz blaty.

Możesz też skorzystać z pomocy pracownika, projektując kuchnię w salonie IKEA lub bezpośrednio w swoim domu.

Jak dojechać IKEA Szczecin?

 Do IKEA dojedziesz autobusami:

  • 53, 61,62,241, 243

Szczegółowe informacje jak dojechać IKEA Szczecin, znajdziesz tutaj:

Gdzie jest IKEA Szczecin?

IKEA Szczecin zlokalizowana jest przy ul. Białowieskiej, w miejscu dawnego Polmozbytu. Obok znajduje się sklep Bricoman, a kawałek dalej sklep Tesco. Niedaleko jest także centrum handlowe Atrium Molo.

Godziny otwarcia IKEA Szczecin?

Godziny otwarcia IKEA Szczecin – szczegóły:

Restauracja:
PN-ND* 9.30 – 20.30

Bistro:
PN-ND* 10:00 – 21:00

Sklepik Szwedzki:
PN-ND* 10:00 – 21:00

Czy IKEA Szczecin otwarta jest w niedzielę?

IKEA Szczecin, podobnie jak inne sklepy IKEA, otwarty jest od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe. W każdą inną niedzielę IKEA Szczecin jest zamknięta.

Czy w IKEA Szczecin można projektować kuchnię?

Tak. W IKEA Szczecin możesz skorzystać z pomocy doradcy, który zaprojektuje z Tobą kuchnię, szafę i inne pomieszczenia oraz przekaże zamówienie do realizacji.

Kategorie: Blog