Kąpielisko Dziewoklicz w Szczecinie jest czynne od 15 czerwca 2024 roku! To idealne miejsce, aby ochłodzić się w upalne dni nad kanałami Odry. Kąpielisko Dziewoklicz charakteryzuje się interesującą lokalizacją, oferującą mnóstwo przestrzeni zarówno na piaszczyste, jak i trawiaste plażowanie. Do dyspozycji są również pomieszczenia sanitarne oraz mała gastronomia. Wprowadzono także kilka nowości! Dla najmłodszych przygotowano nowy zestaw zabawowy w kształcie statku, wyposażony w zjeżdżalnie, drabinki, mostki i tunele. Ponadto, brama wejściowa oraz kasa biletowa zostały przeniesione za mostek, co pozwala na korzystanie z części terenu nad wodą bez konieczności kupowania biletu. To rozwiązanie jest szczególnie korzystne dla wędkarzy.

Kiedy startuje sezon na kąpieliskach w Szczecinie?

Sezon na kąpieliskach w Szczecinie rozpoczyna się 15 czerwca. W tym dniu ruszają kąpieliska Dąbie, Dziewoklicz i Głębokie. Kąpielisko Arkonka i Aquapark Szczecin czynne są od 1 czerwca 2024 roku.

W jakich godzinach czynne jest kąpielisko Dziewoklicz w Szczecinie?

Godziny otwarcia: Kąpielisko Dziewoklicz jest czynne codziennie w godzinach 10:00 – 20:00. Dwie ostatnie godziny są bezpłatne, ale bez ratowników.

Ile kosztują bilety wstępu na kąpielisko Dziewoklicz w 2024 roku?

Cennik biletów:

  • Dzieci do lat 6 oraz osoby niepełnosprawne z opiekunem mają wstęp bezpłatny.
  • Bilet ulgowy: 7 zł.
  • Bilet normalny: 14 zł.
  • Karnet na 10 wejść (ulgowy): 63 zł.
  • Karnet na 10 wejść (normalny): 126 zł.

Dodatkowe informacje na temat kąpieliska Dziewoklicz, cennik Dziewoklicz, dojazd i atrakcje znajdziesz w naszym serwisie, przejdź do informacji ogólnych teraz.

Jak dojechać na kąpielisko Dziewoklicz?

Dojazd komunikacją miejską: Najłatwiej jest dotrzeć autobusem linii 61, który zatrzymuje się przy kąpielisku Dziewoklicz. Dla ceniących wygodę możliwy jest dojazd samochodem bezpośrednio pod wejście na kąpielisko, ale trzeba liczyć się z ograniczoną liczbą miejsc, szczególnie, że dziennie kąpielisko potrafi odwiedzić nawet 2500 i więcej osób.