Aquapark Szczecin to długo wyczekiwana inwestycja, która niebawem dobiegnie końca. Już na początku 2022 roku ma powstać w Szczecinie wyjątkowy obiekt łączący walory rekreacyjne z edukacyjnym. To Fabryka Wody, ogromny Aquapark Szczecin.

Zanim jednak mieszkańcy Szczecina będą mogli skorzystać z basenów, zjeżdżalni, centrum edukacyjnego, basenów zewnętrznych oraz innych usług SPA i gastronomii, muszą poczekać.

Już dziś możesz wybrać się do Gryfina, do Centrum Wodnego Laguna. Laguna do Aquapark znajdujący się 25 km od Szczecina. Przez wiele lat miejsce wypadów mieszkańców Szczecina. W 2022 to się zmieni, kiedy powstanie Fabryka Wody – Aquapark Szczecin. To potężna konkurencja dla Laguny, która przez tę inwestycję straci bardzo wielu klientów. Trudno powiedzieć, czy w ogóle Laguna utrzyma się, a nawet jeśli, będzie wymagała dodatkowych środków lub inwestycji. CW Laguna ma duży potencjał w postaci terenów rekreacyjnych wokół, ale miasto Gryfino od lat boryka się z problemem utrzymania zainteresowania. Cała nadzieja we włodarzach miasta, że znajdą sposób jak rozwiązać tę niekorzystną dla nich sytuacji.

Aquapark Szczecin to inwestycja która zostanie zakończona w 2022 roku, ale już dziś zachęcamy wszystkich do odwiedzenia kompleksu rekreacyjnego i basenowego Arkonka. Popularnym miejscem odwiedzin i spędzania czasu nad wodą jest także jezioro Głębokie, jezioro Dąbie i Dziewoklicz.

Jeśli szukacie domków nad jeziorem w lesie, domków nad jeziorem zachodniopomorskie, to polecamy sprawdzić ofertę Camping Ekodar nad jeziorem Krzemień.