CW Laguna cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców Gryfina, Szczecina, a także okolicznych miejscowości. To jeden z najstarszych i największych aquaparków w zachodniopomorskim, z wyjątkiem Aquapark Szczecin, który zostanie oddany do użytku z końcem 2022 roku. Dlaczego warto odwiedzić CW Laguna Gryfino? Nie tylko z powodu atrkacji wodnych.

Najważniejsze usługi w CW Laguna Gryfino

Na terenie obiektu centrum wodnego Laguna, aquapark Gryfino, znajdują się także punkty usługowe, np. sklep pływacki Gryfino, w którym możecie kupić stroje kąpielowe, czepki, sprzęt do pływania, do nauki pływania i rekreacyjny.

Kręgielnia i bilard w CW Laguna

Ponadto znajduje się tu nowoczesna kręgielnia z salą bilardową oraz drink barem, Broadway Club. TO bardzo ciekawe miejsce, chociażby ze względu na bogate menu, zawierające napoje alkoholowe i bezalkoholowe oraz ciepłe i zimne przekąski.

Co ważne, do zabawy na torze do kręgli czy drinka możemy zamówić tutaj kawałki kurczaka, n. Stripsy, Hot Wingsy czy mieszankę jednego i drugiego, a także frytki belgijskie.

Tory do kręgli i stoły do bilarda podlegają rezerwacji. Dodatkowe informacje znajdziecie na stronie: https://www.broadway-club.com/

Ile kosztuje kręgielnia Gryfino?

Wynajęcie 1 toru na 1 godzinę: od poniedziałku do czwartku, kosztuje 59 zł. Od piątku do niedzieli zapłacimy 89 zł. Wynajęcie obuwia to 2 zł od osoby.

Ile kosztuje bilard Gryfino?

Za wynajęcie stołu do bilarda lub snookera zapłacimy odpowiednio 24 zł od poniedziałku do czwartku oraz 29 zł od piątku do niedzieli i w święta.

Burgery i pizza w CW Laguna

Dużym zainteresowaniem i pozytywnymi opiniami cieszy się także punkt gastronomiczny Burger & Coffee znajdujący się na parterze pływalni. Czynny jest codziennie od poniedziałku do niedzieli. W menu lokalu znajdziemy aż 16 różnych Burgerów do wyboru, a także Pizzę w 17 smakach, sałatki, przekąski takie jak zapiekanki i hot dogi czy frytki.

Dostępne są także porcje i dania dla dzieci. Więcej informacji na https://burgerandcoffee.pl/

Czy w CW Laguna Gryfino jest restauracja?

Jak widać z powyższe, w CW Laguna masz jeden główny punkt gastronomiczny, w którym dania główne to burgery i pizza – to Burger and Coffee. Jeśli planujesz wybrać się na kręgielnię lub bilard, lub po prostu posiedzieć ze znajomymi przy drinku, możesz też przekąsić kurczaka i frytki w Broadway Club.

Czy jedzenie w CW Laguna jest smaczne? Nie oceniamy. Jeśli szukacie opinii, sięgnijcie do Google Opinie lub po prostu wybierzcie się sami.